Site icon Аргумент – заради розвитку та процвітання України!

Красовицький Олександр Олександрович. Пригоди поліціянта-корупціонера

На початку липня 2021 року у Фастові великий резонанс викликала новина, що лейтенант поліції обіцяв закрити кримінальну справу за 5 тис доларів. По факту злочину було відкрито кримінальне провадження.

Тоді у Фастові відкрили кримінальне провадження щодо лейтенанта поліції Красовицького Олександра Олександровича за одержання неправомірної вигоди

Про це повідомли різні ЗМІ, в тому числі інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на спільноту “Підслухано Миронівка” у Facebook.

Як писало ЗМІ, територіальне управління Державного бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за ч.3 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) щодо слідчого відділення розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості СВ Фастівського РУП ГУНП в Київській області, лейтенанта поліції Красовицького Олександра Олександровича 1992 року народження.

Красовицький звинувачується у вимаганні та одержанні 5 тис доларів США неправомірної вигоди за сприяння в закритті кримінального провадження за фактом шахрайства. Поліцейського затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Але на цьму все не закінчилось

Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області щодо притягнення до встановленої законом відповідальності адвоката Іжака Олександра Івановича за вчинення його помічником Красовицьким Олександром Олександровичем дій, що можуть мати ознаки втручання в діяльність судді Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області Літвінової Галини Миколаївни.

Про це йдеться у рішенні Вищої ради правосуддя від 14 березня 2023 року.

ВРП також вирішила звернутися до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області щодо врахування обставин, викладених у цьому рішенні, під час складання Красовицьким Олександром Олександровичем кваліфікаційного іспиту за Програмою складення кваліфікаційного іспиту, затвердженою Радою адвокатів України.

Також рішення було направлено до Офісу Генерального прокурора про втручання в діяльність судді Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області Літвінової Галини Миколаївни.

27.09.2023 згідно п.1 ч.1 ст.35 застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді попередження на підставі рішення № 139/2023 дисциплінарної палати КДКА Київської області від 27.09.2023 року.

Зараз поліціянт корупціонер Красовицький Олександр Олександрович намагається через Фазекоша отримати за хабар адвокатське посвідчення

Поліціянта корупціонера Красовицького Олександра Олександровича було арештовано спецагентами СБУ за вимагання та отримання $5000 хабаря. Зараз він перебуває у розшуку і намагається отримати посвідчення адвоката.

Територіальне управління Державного бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за ч.3 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) щодо слідчого відділення розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості СВ Фастівського РУП ГУНП в Київській області, лейтенанта поліції Красовицького Олександра Олександровича 1992 року народження.

Під час обрання запобіжного заходу, Красовицький імітував втрату свідомості. Його відвезли у лікарню звідки він втік.

Далі Красовицький влаштувався помічником адвоката Іжака Олександра Івановича і пішов складати іспити. Але 4 квітня 2023 року Черкаська обласна КДКА визнала, що в нього не достатньо юридичних знань.

Тоді Красовицький почав брати гроші з клієнтів адвоката Іжака за тиск на судів.

За ці злочинні дії Красовицького, Вища рада правосуддя звернулася до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області для притягнення до відповідальності адвоката Іжака Олександра Івановича за втручання в діяльність судді Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області Літвінової Галини Миколаївни.

27 вересня 2023 року до Іжака було застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді попередження на підставі рішення № 139/2023 дисциплінарної палати КДКА Київської області за порушення з боку його помічника Красовицького.

Красовицький мріє отримати статус адвоката, тому почав прислуговувати голові Закарпатської обласної КДКА Олексію Фазекошу.

Обвинувачений у корупції Красовицький записав відео з Фазекошем, де вони паплюжать честь та репутацію адвоката Лариси Криворучко.

В той час, коли українці віддають своє життя на фронті, донатять останні гроші на ЗСУ, корупціонер Красовицький 18 квітня 2023 року купив собі елітний чорний Lexus LS 460.

Засідання щодо обвинуваченого корупціонера Олександра Красовицького відбудеться 30 січня 2024 року. Тому закликаємо всіх патріотів України. Прийти у суд та висловити ганьбу цьому перевертню у погонах.

 

Exit mobile version