Ірина Корнєва, Дружина ВО начальника ГУПС у Миколаївській області Романа Корнєва, придбала кольє Cartier за 592 тис.

Дружина виконуючого обов’язки начальника головного управління податкової служби у Миколаївській області Романа Корнєва під шум війни придбала кольє французького ювелірного бренду Cartier за 592 тис. гривень. Про це свідчать дані щодо декларації чиновника.

Згідно з декларацією, дружина в.о. начальника головного управління ДПС у Миколаївській області Романа Корнєва, Ірина Корнєва, у грудні 2022 року придбала кольє Cartier Juste un Clou за 592 тис. гривень.

Також у декларації зазначено, що:

 • Ірина Корнєва володіє годинником Rolex Daytona, вартість якого не вказана, але в інтернеті ціни на такі годинники стартують від півмільйона гривень.
 • Роман Корнєв у квітні 2023 року придбав новий Volkswagen id 4 Crozz 2022 року випуску, який, згідно з декларацією, коштував 150 тис. грн, хоча в інтернеті ціни на такі авто стартують від 1,3 млн грн.
 • Сім’я володіє житловим будинком площею 237 кв. м та земельною ділянкою 1200 кв. м у Волинській області.
 • На банківських рахунках подружжя зберігають близько 15 тис. грн та 2 тис. євро, а готівкою – 4,5 тис. доларів, 10 тис. євро та 45 тис. фунтів стерлінгів.
 • Ірина Корнєва володіє додатково 780 тис. грн, 9 тис. доларів, 9,5 тис. євро та 250 тис. злотих готівкою.
 • Загалом у 2023 році родина Корньових отримала понад 6,2 млн грн доходу, з яких 5,6 млн грн – це дохід Ірини Корнєвої від підприємницької діяльності.
 • Роман Корнєв отримав трохи більше 600 тис. грн, з яких 182 тис. грн – зарплата в ДПС, а 419 тис. грн – грошове забезпечення військовослужбовця.

Джерела 

Підсумовуючи:

 1. Придбання кольє Cartier: Дружина Романа Корнєва придбала кольє французького ювелірного бренду Cartier за 592 тис. гривень. Це піднімає питання про джерело цих коштів і можливу недостовірність декларації чиновника, якщо вартість предмета придбання значно перевищує його офіційний дохід.
 2. Розкішний годинник Rolex Daytona: Дружина Корнєва також володіє годинником Rolex Daytona, який за звичайними обставинами коштує значну суму. Опять же, це піднімає питання про джерело коштів на придбання таких розкішних предметів.
 3. Автомобіль Volkswagen id 4 Crozz 2022: Роман Корнєв придбав новий автомобіль Volkswagen id 4 Crozz 2022 випуску за значно меншу вартість, ніж його оцінена вартість на ринку. Це може вказувати на можливість недостовірного декларування власності.
 4. Наявність значних сум готівки і валют на банківських рахунках: Вказана кількість готівки та іноземної валюти на рахунках також може викликати питання про джерело цих коштів і їх відповідність заявленим доходам.
 5. Доходи та джерела доходів: Загальна сума отриманих доходів сім’ї Корньових за минулий рік є досить значною. Це також може викликати питання щодо законності та джерел цих доходів.
 6. Попередня діяльність та підприємства: Попередня діяльність Романа Корнєва та наявність підприємств можуть мати важливе значення при розслідуванні його майнового стану та джерел доходів.
Читати також:  Виталий Барвиненко. Коллаборант спит и видит себя на месте уже бывших "бенефициаров" мэрии Одессы Кауфмана и Грановского

Всі ці факти можуть бути предметом ретельного аналізу податкових та правоохоронних органів для встановлення, чи були вони правдиво відображені в деклараціях та чи були сплачені відповідні податки і збори. Якщо буде виявлено недоліки чи порушення, можуть бути застосовані відповідні санкції відповідно до законодавства.

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший