Ярослав Василенко та Володимир Кузьменко. Судді з квартирами у Москві стали на захист харчової мафії

“Непокаране зло повертається… харчова мафія хоче лишити ринок Міноборони за собою… а судді хто?

Вчора ввечері колегія Шостого апеляційного адміністративного суду 20 лютого винесла ухвалу, якою визнала дискримінаційними критерії “Державного оператору тилу” по закупівлі харчування для ЗСУ.

Суд вважає дискримінаційними вимоги мати склади, РРО та журнали дератизації.

Ухвалу винесено якраз напередодні розкриття пропозицій і початку торгів на Prozorro. Торгів, які хоча б частково можуть змінити ринок постачальників Міноборони.

Цікаво, що суд першої інстанції раніше вказав в ухвалі, що визначення кваліфікаційних критеріїв – дискреція ДОТ.

Але колегія Шостого апеляційного адміністративного суду думає інакше.

Тож давайте подивимось детально на підписи внизу ухвали.

Це суддя Володимир Кузьменко – суддя Майдану… Він же фігурував на плівках Павла Вовка, де колишній голова ОАСК називав Кузьменка “нашим” у розмові про відмазування суддів апеляційної інстанції.

З суддею Ярославом Василенком ситуація не краща.

За даними “Схем”, суддя Шостого апеляційного адміністративного суду Ярослав Василенко здійснив 25 подорожей у Крим з початку його окупації Росією та має незадекларовані апартаменти на березі Чорного моря у Севастополі, записані на дружину, якими вона володіє з 2020 року за паспортом громадянки Російської Федерації.

“При цьому у своїй декларації суддя не вказує ані кримське майно дружини, ані її російське громадянство. Окрім того, родина судді має нерухомість у Москві, яка також не відображена у майновій декларації Василенка”, – йдеться в розслідуванні.

За даними “Слідства.інфо”, третя суддя з ухвали Олена Ганечко раніше відмовилась повідомляти у декларації дані про дохід та кошти свого чоловіка, київського адвоката Ігоря Парубочия. Хоча його ім’я й телефон фігурували у комерційному оголошенні про продаж люксового позашляховика Porsche Cayenne та будинку за 300 тисяч доларів.

Читати також:  Ліквідація “московського патріархату" в Україні: комітет Ради провалив розгляд законопроєкту у лютому і розпочне аж 5 березня

Прекрасна компанія правда?

Тепер про заявника. “ТРЕЙД ГРАНІТ ІНВЕСТ” – один з постачальників Міноборони останніх років.

Номінально компанію очолює Юлія Павліченко. До цього компанія торгувала напоями. Іншим КВЕД було інша допоміжна діяльність у сфері транспорту.

Крім “Трейд граніт інвесту” та ж Павліченко очолює “Максмед Інтернешнл”.

У матеріалі “Наших грошей” за 2020 рік згадувалось, що ця фірма була прописана у бізнес-центрі “Євразія” на вул. Жилянській, 75. У цій же будівлі знаходилася громадська приймальня народного депутата попереднього скликання парламенту Олександра Грановського (БПП), який входив до найближчого оточення першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка.

Зазвичай, Трейд-граніт асоціюють з групою Адамовського та Якуовського (чиновник доби Януковича).

Трейд-граніт оскаржував майже всі торги по харччуванню протягом останнього року.

Водночас, саме цю компанію останнім часом МО звинуватило в масовому недовозі продуктів. Йдеться про суми в десятки мільйонів гривень.

Попри все торги по харчуванню відбудуться.

І ще раз нагадую, що тези телеграм каналів про те, що Жумаділов підняв закупівельні ціни дободачі з 110 до 137 – туфта і маніпуляції.”

 

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший