Maxon Studio виводить візуалізацію на новий рівень

«Нова система шаблонів Red Giant і спрощений інтерфейс редагування — це найкращий інструментарій для швидкого створення приголомшливих відео без необхідності навчання!»

Компанія Maxon, виробник потужних, доступних програмних рішень для творців контенту, що працюють у сфері 2D та 3D-дизайну, анімованої графіки, візуальних ефектів тощо, оголосила про вихід Maxon Studio.

Нова система шаблонів After Effects та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, доступний для підписників Red Giant і Maxon One, Maxon Studio використовує можливості понад 130 інструментів Red Giant, щоб візуальні креативи будь-якого типу та рівня кваліфікації могли створювати видатні відео одним натисканням кнопки.

Колекція Capsules студії Maxon, створена у співпраці з колективом візуальних художників CandyMustache, є готовими шаблонами, які неважко налаштувати. Студійні капсули працюють на основі інструментів Red Giant, і їх можна переглядати, вибирати та налаштовувати за допомогою зручного інтерфейсу редагування.

Кожен, хто створює відео, потребує фону, анімованої графіки, ефектів та інших елементів, на які можна покластися. З Maxon Studio творці можуть зосередитися на творчості.

Основні моменти Maxon Studio:

Початковий випуск містить 250+ капсул, і з часом буде регулярно додаватись більше.

На вкладці Discover Studio відкривається галерея мініатюр Capsule, яку користувачі можуть переглядати, фільтрувати та шукати за лічені секунди. Це вирішує проблему перегляду «порожньої сторінки», коли потрібен перехід, заголовок чи інше покращення.

Попередній перегляд анімованої капсули показує, як саме виглядатиме вдосконалення. Звідти одним клацанням миші додається ця капсула до композиції After Effects, що виконується.

Створені з десятків інструментів і плагінів Adobe і Red Giant, Capsules налічують сотні або навіть тисячі параметрів і налаштувань, але користувачам часто потрібна лише невелика кількість елементів керування для найпоширеніших налаштувань, наприклад ключових кадрів. Панель «Редагування» Studio дозволяє легко проявляти творчість без постійного занурення в шари шкали часу в пошуках неймовірно невловимого параметра.

Читати також:  Pin-Up. Почему российское казино до сих пор зарабатывает в Украине, кто такой Пунин и при чем здесь Гетманцев?

Інтерфейс користувача Studio може працювати у власному вікні на окремому екрані або закріплюватися в After Effects для більш консолідованого робочого простору.

Maxon Studio Capsules швидко реагує, тому незалежно від роздільної здатності проекту 720p, 1080p або 8K, Capsules відкоригує макет, зберігаючи загальний дизайн.

Також новинка цього місяця Redshift 3.6.02 розширює можливості нефотореалістичної візуалізації та стандартного об’єму, представлені у квітні.

Оновлення NPR.

Нефотореалістична візуалізація включає новий шаблон штрихування, а також параметри зміщення та масштабування для налаштування шаблону карти тонів. Художники тепер можуть керувати тим, як окремі джерела світла впливають на затінення мультфільмів, щоб налаштовувати розсіяне, віддзеркалене та освітлення обода, а також контролювати поведінку контурних ліній під час відбиття та заломлення.

Заповнення об’єму для стандартних об’ємів

Користувачі можуть ще більше розширити нове зміщення об’єму в стандартному матеріалі Redshift за допомогою нового параметра заповнення об’єму. Цей параметр розширює обмежувальну рамку обсягу, уникаючи неприродних обрізань, коли зсув виштовхує хмари, дим та інші об’єми за межі обмежувальної рамки VDB або Volume Builder.

Адитивне змішування в розжарених текстурах.

Новий прапорець для адитивного змішування на розжарюваному вузлі забезпечує чудові ефекти рентгенівського випромінювання на сітках і частинках, особливо в поєднанні з частинками Cinema 4D.

Інтеграція Cinema 4D

Художники тепер можуть вибирати спеціальне відображення для матеріалів за допомогою нового виводу вікна перегляду, щоб покращити розміщення текстури та налаштувати зовнішній вигляд візуалізацій попереднього перегляду. Крім того, стандартні порти в редакторі вузлів були оптимізовані, щоб художники могли налаштовувати матеріали швидше та інтуїтивно зрозуміліше.

Інтеграція Blender

Redshift тепер підтримує Blender 4.0 і Blender 4.1.

Про створення колекції Capsules розробником CandyMustache

CandyMustache, заснована Апостолосом Русасом, відома створенням простих у використанні шаблонів і наборів інструментів для широкого кола клієнтів, таких як Adobe, Microsoft і Coca Cola.

Читати також:  Управління ІТ-активами: Lansweeper vs Device42

Саме вони створили перші 250+ капсул, включених до випуску Maxon Studio, а також вони працюють над створенням 500 капсул, які будуть включені в майбутні випуски.

Studio Capsules не є збірними шаблонами. Вони легко налаштовуються, працюють на основі інструментів Red Giant, і їх можна легко переглядати, вибирати та точно налаштовувати, не потребуючи великих знань After Effects.

Розробники намагалися об’єднати кілька речей в одну анімацію, щоб переконатися, що аудиторія зосередиться на тому, чого хоче.

Коли капсула готова, допрацьовується багато дрібних деталей, поки вона не буде готова до доставки. Завдання полягає в тому, щоб кожна капсула ідеально працювала з програмним забезпеченням Maxon, була швидкою та стабільною.

Категорії капсул

Кожну капсулу можна використовувати як є або поєднувати з іншими капсулами. Таким чином, користувач може взяти фон, наприклад, і створювати нескінченні комбінації, регулюючи багато параметрів або комбінуючи його з іншими капсулами, щоб створити власну унікальну композицію кількома клацаннями миші.

У колекції є кілька різних типів Capsule, включаючи фони, анімаційну графіку, ефекти, переходи та текст. Розробник завжди враховує колірні палітри, товщину лінії, типографіку, рух тощо, розуміючи, як вони працюватимуть як окремий елемент чи об’єднані як накладання, замаскований компонент чи для іншої мети в композиції.

Мета Maxon — надати цінний ресурс для художників усіх рівнів кваліфікації, щоб створювати першокласні роботи, не знаючи After Effects або витрачаючи багато часу, якщо вони цього не хочуть.

Авторизовані користувачі Maxon вже зараз можуть завантажити Maxon Studio з сайту. Також вже можна оформити підписку на продукцію Maxon та інші рішення мультимедіа, звернувшись до постачальника – компанії Ідеалсофт.

@З прес релізу Maxon.

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший