MDR – нова кіберзброя

Загалом, усі поточні оновлені загрози безпеці бізнес – інформації є небезпечними та смертельними для бізнес – компаній. Оскільки ви не можете сприймати кіберзлочинців як належне. Сьогодні ми перебуваємо на етапі, коли лідери кібербезпеки почали побоюватися загроз безпеці бізнес – інформації на основі ШІ . Отже, ми можемо отримати ознаки та дані про те, наскільки руйнівними можуть бути ці загрозливі атаки.

Час поговорити глибше про поширені загрози кібербезпеці, які шкодять малим і успішним підприємствам. Хоча також важливо знати про актуальні загрози, які можуть завдати шкоди загальній інфраструктурі бізнес -компаній.

5 Поширених загроз безпеці бізнес – інформації

Стало очевидним, що порушення безпеки вважаються найбільш експлуатаційними для компаній. Як і через витік даних, кібер-зловмисники можуть захопити кінцеві точки, затримати роботу онлайн-хмарних мереж, витік конфіденційних даних і вимагати колосальний викуп. Однак, якщо ми заглибимося далі в темні реалії загроз інформаційній безпеці бізнесу, то ось найпоширеніші загрози, які можуть створити жахливі та шкідливі ситуації для бізнес – фірм.

APTs – кошмари кінцевих точок і хмарних мереж

Розширені постійні загрози (APT) раніше були практикою порушників розумно анонімних хакерів. Отже, вони зазвичай вибухали з добре спланованими деструктивними мотивами. Оскільки вони зрештою потрапляють у кінцеві точки та залишаються там протягом довшого періоду часу, щоб підтримувати систему в несправній роботі. Зараз, після появи ШІ (штучного інтелекту) і передових технологій, ця кібератака стала широко поширеною практикою, яка стає смертельно небезпечною для інформаційної безпеки бізнесу компаній.

Внутрішні загрози – фатальна внутрішня зловмисна діяльність

Компанії не завжди повинні довіряти своєму внутрішньому персоналу, оскільки проблеми з керуванням кінцевими точками та безпекою часто виникають через навмисні чи ненавмисні помилки персоналу. Під час виконання цієї атаки цільовими жертвами можуть стати не лише добре відомі фірми, але й нові стартапи. Таким чином, внутрішні загрози є поширеними, і компаніям ніколи не слід сприймати людські помилки як звичайні вразливості, які потребують виправлень.

Фішингові пастки – загрози, які призводять до зловмисного програмного забезпечення та програм-вимагачів

Шахрайство з електронною поштою , пастки QR-кодів та інші підробки, які призводять до виграшу джекпоту, стали успішними в обмані освічених спеціалістів. За допомогою пошуку за кількома ключовими словами, як-от «випадки кібершахрайства або фішингові пастки у 2023 та 2024 роках», ви можете отримати шокуючі статистичні дані про цей тип смертоносної кібератаки. Отже, потрібно особливо обережно ставитися до цієї найпоширенішої загрози кібербезпеці, що дуже важливо. Насправді фішингові пастки є основними методами, які призводять до помилок зловмисного програмного забезпечення та сценаріїв попиту на програми-вимагачі.

Читати також:  Преимущества электромобилей: выгодно или нет?

DoS-атаки – зупинки робочого процесу та бластери атак зловмисного програмного забезпечення

Затримку обслуговування (DoS) можна вважати також більш поширеною практикою. Тому що користувачі кінцевих точок і хмарних мереж часто стикаються із затримками, псуючи своє програмне забезпечення та цифрові інструменти. Однак ви ніколи не знаєте, наскільки спритно кіберзлочинці можуть грати з інфраструктурою вашого бізнесу, порушуючи робочий процес вашого офісу та атакуючи його за допомогою шкідливого програмного забезпечення. DoS-атаки – це добре реалізовані вибухи, які уповільнюють роботу цільових служб жертв і використовують ці складні ситуації для дій, що порушують особистий кіберпростір.

Атака MitM – ІТ у крадіжці даних і ускладненнях зв’язку

Зловмисників MitM (man-in-the-middle) може бути багато. Такі як перехоплення мережі, захист кишень і атаки на перехоплення. Таким чином, мета всіх цих атак одна: порушити секретний зв’язок між двома сторонами, порушити передачу даних і викрасти все важливе. Простіше кажучи, атаки MitM дозволяють невідомому ресурсу записувати дані цільових жертв і використовувати їх для незаконних дій.

Незалежно від того, наскільки небезпечними можуть бути поширені загрози, професійні центри кібербезпеки та компанії повинні мати знання про гарячі та популярні теми (кібератаки). Як і в минулі роки, 2024 рік також буде оточений більш оновленими корисними навантаженнями, які захищатимуть дані та будуть запобігати викраданню мільйонів в успішних і нових бізнес- компаній.  Але, після того, як ми обговорили поширенні загрози, важливо зрозуміти, що сьогодні можливості сценаріїв кіберзлочинів, які несуть загрозу, доповнились й іншими методами.

Кіберзлочинність як послуга

CaaS (Cybercrime-as-a-service) можна вважати ширшою загрозою для бізнес – компаній. Оскільки всі шкідливі кібератаки на доступні онлайн-акаунти надаються як корпоративна послуга. На жаль, попит на CaaS з роками зростає, і ці типи підходів до надання послуг користуються всесвітньою популярністю в темній мережі .

Читати також:  Управління ІТ-активами: Lansweeper vs Device42

Атаки для захоплення хмарної мережі

Сцени втрати даних можуть бути нормальними для звичайних користувачів. Однак такі дії зловмисників не повинні бути поширеним фактором для професіоналів, які використовують мережу хмарного зберігання даних, оскільки кіберзлочинці використовують дуже часто саме таку практику викрадення хмарної мережі, щоб викрасти доступні дані та використовувати їх для виплати викупу.

Deepfake (на основі штучного інтелекту) атаки

Шахрайство через спуфінг електронної пошти було небажаним сценарієм для бізнес -компаній і раніше. Тепер, після появи технології deepfake на основі штучного інтелекту, корпораціям потрібно бути особливо обережними, довіряючи ресурсам, з якими вони співпрацюють. Тим паче, що цей сценарій тепер просто використовує відео та аудіо носії для дезінформації та обману цільових сторін.

Уразливості, пов’язані з IoT

Апаратні пристрої та цифрові програмні засоби мають вищі шанси бути вразливими. Зараз користувачі сліпо довіряють кожному програмному забезпеченню, яке завантажує, і починають використовувати його, вводячи дані. Проте вразливості, пов’язані з Інтернетом речей, такі як незахищені механізми оновлення, ботнети та застарілі компоненти, є популярними на ринку. Тому компанії повинні наймати експертів з киберзахисту, якщо вони хочуть зберегти свій кіберпростір і безпеку своєї робочої сили.

Проблеми безпеки WFH і BYOD

Останнім часом було помічено , що професіонали стали більш вимогливими до розподілу політик WFH (робота вдома) і BYOD (приносіть власний пристрій) на робочі місця. Хоча багато хто з нас не знають, що розподіл цих обох моделей приніс нові сценарії експлуатації мережі для компаній і ймовірність тіньових ІТ, внутрішніх загроз, міжпросторових захоплень і соціальної інженерії зростає після використання моделей WFH і BYOD.

То що ж робити?

Для початку слід розуміти, що застарілі методи захисту, як от локальні антивіруси, чи навіть технологіх Deceptive (обману кіберзлочинців) вже не гарантують 100%-ного захисту. На заміну їм прийшли служба проактивного керованого виявлення та реагування (MDR), які завчасно ізолюють всі контрагенти та невідомі об’єкти під час виконання, щоб нейтралізувати атаки на кінцеві точки, хмари та мережі керованого виявлення та використовують технологію «нульової довіри».

Читати також:  Запроваджуємо додаткові заходи кібербезпеки

Вибір найкращого провайдера MDR для захисту від кіберзлочинців залежить від ваших конкретних потреб і бюджету. Ось деякі з найкращих провайдерів MDR на ринку:

XCITIUM complete MDR | XMDR: інноваційна запатентована технологія, яка настолько ефективно захищає, що назавжди знижує ціну на всі MDR. Запатентована технологія віртуалізації керованого виявлення та реагування (MDR) Xcitium і оповіщення високої чіткості — це інновації, які виконують всю важку роботу, тому більше немає втоми від сповіщень або витрачання часу на пошук помилкових спрацьовувань. Xcitium Complete MDR генерує лише активні сповіщення, тому SOC може повністю зосередитися на важливому.

SentinelOne: безпечно керуйте своїми активами на всій поверхні атаки за допомогою EPP, EDR і XDR на основі штучного інтелекту. SentinelOne об’єднує кінцеву точку, хмару, захист ідентичності з бібліотекою інтеграції XDR для бездоганної та ефективної роботи з кібербезпекою.

Crowdstrike Falcon: Crowdstrike Falcon – це популярна платформа MDR, яка пропонує широкий спектр функцій, включаючи захист кінцевих точок, захист від шкідливого програмного забезпечення, полювання на загрози та реагування на інциденти.

McAfee MVISION Endpoint Cloud: McAfee MVISION Endpoint Cloud – це ще одна популярна платформа MDR, яка пропонує широкий спектр функцій, включаючи захист кінцевих точок, захист від шкідливого програмного забезпечення, полювання на загрози та реагування на інциденти. MVISION Endpoint Cloud відомий своєю масштабованістю та можливостями аналітики.

Deepwatch: Deepwatch – це керований провайдер MDR, який пропонує цілодобовий захист від кіберзагроз. Deepwatch відомий своєю командою експертів з кібербезпеки та досвідом роботи з великими підприємствами.

Cybereason: Cybereason – це платформа MDR, яка використовує штучний інтелект для виявлення та реагування на кіберзагрози. Cybereason відомий своєю здатністю автоматизувати багато завдань з кібербезпеки, що може заощадити час і ресурси.

Але, якщо прийняти до уваги, що саме Xcitium був піонером та розробником технології «нульової довіри», тому саме ця компанія може вважатися найпопулярнішмй брендом для протистоянню загрозам безпеки інформації в бізнесі. Крім того, Xcitium, через свого партнера – компанію Ідеалсофт, постійно запрошує невеликі та гігантські бізнес – компанії отримати зручні консультації та придбати їхні індивідуальні пакети керованих послуг ІТ-менеджменту та безпеки.

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший