Проєктування будь-якої електромережі передбачає встановлення захисного обладнання з метою убезпечення від коротких замикань, різких перепадів струму та перегрівань проводів. Автоматичні силові вимикачі можна назвати універсальними помічниками в цій справі, адже вони допомагають попередити пожежі, зберегти життя техніці та полегшити виконання технічних та ремонтних робіт на лініях.
Задача АВ полягає в розриванні електричного кола у разі перевищення запрограмованих показників чи у разі перенавантаження. Їх підключення відбувається послідовно до споживачів електроенергії, при цьому є безліч можливостей для комбінування з іншим устаткуванням.
Існують модифікації з незалежними розчіплювачами для синхронізації з системою сигналізації та моделі, якими можна управляти дистанційно. Схвальні відгуки в Україні незмінно отримують силові автоматичні вимикачі від “АСКО-УКРЕМ” завдяки надійності функціонування, міцності корпусу, тривалому строку використання в поєднанні з прийнятною вартістю та зручністю монтажу/демонтажу.
Головне про роботу автоматичного вимикача
Перед встановленням пристрою не зайвим буде розібратися, як саме працює силовий автоматичний вимикач, та які існують види такого обладнання. Принцип роботи достатньо простий – після підключення АВ в режимі реального часу вимірює струм, що поступає через електричне коло та порівнює його з тими значеннями, які ви попередньо встановили (їх можна корегувати). У випадку перевищення або критичного зниження відбувається моментальне вимкнення, отже, техніка в домі або на підприємстві залишається справною.
За період з того моменту, як був запатентований такий пристрій, силові АВ суттєво модернізувалися, а також з’явилося безліч їх різновидів. Найбільшого розповсюдження набули модульні варіації, які максимально компактні та прості в монтажі, моделі в литому корпусі для потужних мереж і повітряні варіації, що відрізняються великою кількістю налаштувань та витримують великі струми.
Вибір оптимального АВ та переваги його використання
Купувати перший ліпший прилад однозначно не варто. Спочатку потрібно оцінити навантаження на лінію, кількість споживачів, визначити рівень складності системи, а вже потім починати пошук. Якщо мова не йде про спеціалізовані лінії, то підійде силовий автоматичний вимикач серії УКРЕМ, який можна підібрати за наступними параметрами:
- номінальна напруга ізоляції;
- номінальний струм;
- гранична вимикальна здатність;
- часострумова характеристика;
- діапазон робочих температур;
- ступінь захисту;
- кількість полюсів.
Якщо своєчасно купити силовий авто вимикач від перевіреного виробника та правильно його встановити, тоді можна не турбуватися про справність техніки вдома, на виробництві, в офісі чи закладі. Пристрій одразу спрацює, якщо трапиться перепад чи інша несприятлива ситуація, тому не доведеться витрачати час та гроші на ремонт або заміну обладнання. Окрім цього, ви отримуєте гарантію безпеки для себе та домочадців, оскільки короткі замикання часто призводять до пожеж.
+ Поки нема коментарів
Додати перший