Ветерани вимагають звільнення міністерки Юлії Лапутіної через бездіяльність і профанацію роботи

Громадська рада при Міністерстві у справах ветеранів публічно звернулась до очільниці профільного відомства Юлії Лапутіної з закликом піти з посади через бездіяльність та саботаж роботи, що шкодить не тільки ветеранам та їхнім родинам, а державі в цілому.

Таку ж ініціативу також підтримав військовослужбовець і голова ГО “Українське об’єднання “Мрія” Юрій Гудименко.

“Я стверджую, що Міністерство ветеранів очолює некомпетентна і шкідлива людина, яка свідомо вичавила з міністерства все продуктивне і ефективне, що там було. Я стверджую, що міністерство ветеранів не помітило великої війни. Бо ті логіки, політики та послуги, які худо-бідно працювали до 24.02, фізично не можуть працювати після цієї дати. Бо кількість ветеранів збільшилась в рази. Участь у війні вже взяли не менше мільйона чоловіків і жінок, і щодня призивають нових людей. А економіка зруйнована, землі заміновані, і розповіді про “два гектара” і чергу на квартиру, які раніше сприймалися як квиток у бюрократично-корупційну пригоду, зараз сприймаються як злий жарт. Хто збудує мільйон квартир? Хто помножить на мільйон людей два гектари?” – наголосив Юрій Гудименко.

За словами військового, Юлія Лапутіна на посаді майже три роки, але за цей час міністерство не може похизуватися результатами роботи. А це ключове відомство, що повинно визначати візію та стратегічні підходи до соціалізації мільйонів людей в умовах повоєнного життя, і нинішнього теж.

“Міністерство ветеранів – надважливе для перемоги. Тому що, якщо людина знає, що після війни у неї все буде ок, то вона легше мобілізується і краще воює. А якщо бачить у перспективі лише туман – то навпаки. І тому що мільйон ветеранів – це або вирішення проблем держави – робочі руки, майбутні підприємці, еліта, або катастрофа, біда, протестна група з навичками бою. Наразі міністерство не має ініціативи. Воно не має напрацювань. Воно нікчемне. Це провал. Це провал з катастрофічними наслідками, які ще не пізно виправити”, – переконаний Гудименко.

Читати також:  СТИЛЬ І ПОТУЖНІСТЬ ЗА КЕРМОМ RENAULT MASTER

Юлія Лапутіна є генерал-майором СБУ. Фото з відкритих джерел

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший