Як продавати на Shopify Україна

Shopify це платформа, яка стрімко набирає популярності серед західних продавців та покупців. Цей сервіс дозволяє легко створити та просто оптимізувати онлайн-магазин для продажу власних товарів закордон і створення повноцінного онлайн-бізнесу. Shopify вже працює у більше ніж 170 країнах світу. Віднедавна платформа Shopify стала доступною і для продавців з України. Притому не обов’язково бути великим підприємцем. Маєте приватне підприємство, невеликий бізнес або монетизоване хоббі? Плануєте спробувати дропшипінг у США, але не знаєте, з чого розпочати? Shopify Україна вже доступний для вас.

Реєстрація на платформі доволі проста і забере лише 15 хвилин вашого часу, проте деякі питання потребують особливих підходів до їх вирішення. Перше з них  – це можливість  легко отримувати платежі від іноземних покупців та виводити ці кошти в Україну зруxним способом. Друге – це швидка та надійна доставка посилок від вас до дверей вашого покупця, у мінімально можливі терміни та за помірною ціною. Всі ці питання вирішуються у співпраці з торговою агенцією Western Bid – Американською компанією, яка має консолідаційні центри в Україні, фулфілмент-склад в США та надає цілу низку послуг своїм клієнтам, яким дуже легко можете стати ви. Western Bid підключає до вашого Shopify магазину shopify payments ukraine –  прийом платежів через Stripe, кредитні картки, PayPal та робить процес покупки у вашому магазині миттєвим для покупця, адже оплата здійснюється через платіжні системи, яким довіряють західні покупці.

Western Bid також вирішить питання з доставкою ваших товарів до покупців у більше ніж сто країн світу. Притому зверніть увагу на те, що доставка через UPS чи FedEx буде значно дешевшою, якщо оформити відправлення посилки через Western Bid, а не напряму з офісів цих перевізників. Це пов’язано з корпоративною знижкою, яку має у світових перевізників торгова агенція Western Bid – найбільша компанія-посередник в Україні, яка надає послуги українським продавцям вже більше 22 років. Ця знижка розповсюджується на усіх продавців закордон, які є клієнтами компанії. Western Bid також співпрацює з Новою Поштою Глобал на спеціальних умовах.

Читати також:  Отруєні українські пейзажі. Хрести в Бучі та в Биківні майже однакові

Shopify магазин дозволить вам в подальшому розширювати межі свого бізнесу, пропонуючи товари на бізнес-сторінках в соціальних мережах, працюючи з покупцями напряму, виходити на оптові продажі та розвиватися. А для співпраці з Western Bid вам не потрібно обов’язково бути зареєстрованою юридичною особою – компанія співпрацює і з фізичними особами, і з приватними підприємцями.

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший