Мати топ-посадовця СБУ раптом “заробила” понад мільйон. Його тато – закарпатський митник (Слідство.Інфо)

Мати очільника економічного управління СБУ Анатолія Лойфа, яка працює звичайною викладачкою, несподівано “заробила” понад 1 мільйон гривень і стала власницею елітної нерухомості.

Про це свідчить розслідування проєкту “Слідство.Інфо”.

Пряма мова авторів розслідування: “Просто диво, якими успішними ФОПами стають близькі родичі СБвців, коли їм треба купити якусь лакшері-нерухомість! Наша нова історія – про мати очільника економічного управління СБУ Анатолія Лойфа. Вона – проста викладачка закарпатського медичного коледжу. І раптом жінка заробила понад 1 мільйон гривень як ФОП”.

Деталі: За інформацією журналістів, у коледжі, де працює Ганна Лойф, нічого не знають про її підприємницьку діяльність та кажуть, що у них таке не практикують.

Повідомляється, що саме тоді, коли Лойф заробила мільйон, вона вирішила придбати квартиру на 150 кв. м у лакшері-ЖК у Печерському районі в центрі Києва, у тому самому, де живе сім’я іншого керівника з СБУ Іллі Вітюка, який ще донедавна очолював департамент кібербезпеки відомства і чия дружина обзавелася квартирою за понад 20 мільйонів гривень.

Житловий комплекс на Печерську, де придбала квартиру Ганна Лойф. Фото: скриншот з відео Слідства.Інфо

Більше того, у Ганни Лойф, як з’ясували розслідувачі, є ще недобудований котедж під Києвом у котеджному містечку Рославичі, будівництво якого почалося у 2023 році. Недобудований котедж Ганни Лойф. Фото: скриншот з відео Слідства.Інфо За підрахунками Слідство.Інфо, вартість цих двох об’єктів нерухомості може сягати 16 мільйонів гривень.

Мешкає і працює викладачкою мати СБвця у містечку Берегове Закарпатської області, і журналістам не вдалося з’ясувати, навіщо їй нерухомість в столиці.

Водночас вони звертають увагу, що у самого  Анатолія Лойфа немає зареєстрованої нерухомості.

Ані посадовець, ані його родичі не коментують свої статки.

Читати також:  Орбану знайшлася заміна

Повідомляється також, що Анатолій Лойф на своїй посаді в СБУ є наступником Артема Шила, справу проти якого зараз розглядає Вищий антикорупційний суд. Шила звинувачують в організації схеми з постачання “Укрзалізниці” трансформаторів за завищеними цінами.

Вгорі: Анатолій Лойф – нажаль, типовий ТОП-посадовець СБУ

Нагадаєм, якою мала б бути справжня Служба безпеки України, одним из керівників якої був легендарний Микола Арсенич: Якими були агенти Служби безпеки ОУН, і кого з ворогів їм вдалося ліквідувати?

Источник

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший