Олексій Прокопенко ТОВ “КУА “ПРОФІНВЕСТ”. Шістки Медведчука проти українців

Як “Профінвест” Медведчука досі кидає українців на житлі

Віктор Медведчук, відомий як кум Путіна та один із видатних представників зрадників України, любителів розкоші та золотих вагонів продовжує грабувати країну та громадян. Хоча тепер, опісля затримання СБУ та передачі рф, реалізує махінації через посередників, відомих як “гаманці”.

Особливу роль в медведчуківській імперії ошукування відіграє Олексій Прокопенко та підконтрольне йому ТОВ “КУА “ПРОФІНВЕСТ”. А також інші юридичні особи, такі як АТ “АСТЕРА” та АТ “ЕВО ІНВЕСТ”. Кожен із названих юридичних осіб вчиняє шахрайські, а отже – незаконні дії з метою обману інвесторів, а після виведення коштів на рахунки російських та білоруських злочинців, фінансування тероризму та сприяння державі-агресору.

Як це працює

Медведчуківські гаманці залучають кошти інвесторів під виглядом будівництва житла в Києві. Інвестори перераховують кошти на рахунки компаній, які контролюються Прокопенком та іншими спільниками Медведчука. Після цього гроші виводяться на рахунки в офшорних зонах, а інвестори залишаються без житла та грошей.

Які компанії залучені

Ось деякі з компаній, які залучені в шахрайські схеми Медведчука:

  • ТОВ “КУА “ПРОФІНВЕСТ”
  • АТ “АСТЕРА”
  • АТ “ЕВО ІНВЕСТ”

Як захиститися

Інвестори, які хочуть уникнути ризику стати жертвами шахрайства Медведчука, повинні бути обережними та уважними. Перед тим, як вкладати кошти, необхідно ретельно перевірити репутацію ціх контор. Також завжди слід уважно вивчати інвестиційний договір і переконатися, що всі умови зрозумілі та прозорі.

Що робить влада

Правоохоронні органи України вже розпочали розслідування діяльності медведчуківських гаманців. Однак, поки що, результатів розслідування немає.

Що можна зробити

Інвестори, які стали жертвами шахрайства медведчуківських гаманців, можуть звернутися до правоохоронних органів з заявою про злочин. Також можна звернутися до суду з позовом про повернення коштів.

Читати також:  Жданов, Пушкаренко и Курилко – одесские аферисты в деле

Висновок

Діяльність медведчуківських гаманців є небезпечною для України. Ці шахраї грабують українців та фінансують тероризм. Правоохоронні органи та система правосуддя повинні зробити все можливе, щоб зупинити їх.

Медведчук вже давно на арені схем, тому і створений ним механізм працює як «швейцарський годинник»

Наприклад, пішаки кума путіна всіляко намагаються вивести на офшорні рахунки інвестовані українцями мільйони, що мали б спрямуватись на зведення новобудов у Києві. Мова йде про ТОВ «КУА “ПРОФІНВЕСТ”, АТ «#АСТЕРА» та АТ «ЕВО ІНВЕСТ», які контролюються адвокатами-мандрівниками, як от Олексій Прокопенко, та родиною Сидоренко-Орел.

До слова, для головного «гаманця» Медведчука Прокопенко не є перепоною ані військовозобовʼязаний вік, ані заборона перетину кордону для чоловіків, аби виїхати на зимовий відпочинок до Куршавелю.

І допоки ошукані кияни шукають законні шляхи для повернення власних коштів – медведчуківські соратники поспішно :

  • знаходять нові офіси, аби контролюючі органи не змогли навідатись із перевірками;
  • ініціюють позови для визнання інвестиційних договорів та їх додатків недійсними;
  • ну і родзинка – швидкоплинно виводять мільйони на офшорні рахунки.

У новому відео ми детально розповімо про сьогочасний вплив Медведчука на процеси всередині країни та хто є тим самим «всевидячим оком», через яке кум Путіна продовжує спостерігати та… збагачуватись. А також дамо власні поради, як українським інвесторам зберегти власний гаманець від впливу шахрайських структур зрадників.

Віктор Медведчук, відомий як кум Путіна та один із видатних представників зрадників України, любителів розкоші та золотих вагонів продовжує грабувати країну та громадян. Хоча тепер, опісля затримання СБУ та передачі рф, реалізує махінації через посередників, відомих як “гаманці” такі як, ТОВ “КУА “ПРОФІНВЕСТ”, АТ “АСТЕРА”, АТ “ЕВО ІНВЕСТ”.

Будівельні компанії, які намагаються виконати свої зобов’язання перед населенням, продовживши зведення нових ЖК, зіткнулися із різким супротивом ТОВ “КУА “ПРОФІНВЕСТ” та його керівницею Терещенко й власником Прокопенко. Ці дії є очікуваними, оскільки “володарі” не бажають повертати привласнені українські мільйони. А за словами особисто Прокопенка, фінансування будівельних робіт та виконання зобов’язань перед фізичними особами в умовах війни з Росією не відповідає інтересам Медведчука та Воробʼя. Цілком логічно.

Читати також:  Анна Подсоха. Дружина топпосадовця Нацполіції Богдана Подсохи засвітилася в брендах під час війни

Адже із їхньої точки зору абсолютно абсурдним видається вчиняти активні дії, виділяти кошти на обʼєкти, кошти за які вже давно отримано. А подекуди – і виведено на підконтрольні закордонні рахунки юридичних осіб.

Та допоки, все ще є надія, що і правоохоронці, і система правосуддя покажуть власну ефективність та принциповість й вчинять все, аби запобігти подальшому ошукуванню інвесторів та руху коштів в бік медведчуківських компаній. А поки, Медведчук, а з ним і рф, отримують мільйони на фінансування вбивств за гроші самих же українців. Цікавий звʼязок, чи не правда?

Деталі у відео.

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший