Томаш Фіала продовжує вести бізнес в окупованому Криму, – ЗМІ

Чеський підприємець і гендиректор української інвесткомпанії Dragon Capital Томаш Фіала продовжує вести бізнес в окупованому Криму. Цей факт викликає обурення в Україні, оскільки Крим є незаконно анексованою територією України, і будь-яка економічна діяльність на цій території фактично є співпрацею з країною-агресором.

Факти

Фіала є кінцевим бенефіціаром кіпрської компанії Arricano Real Estate РLC, яка також зареєстрована і в Україні. Ця компанія є провідним девелопером торгових центрів. Одним з проектів компанії є ТЦ “Південна Галерея” в Сімферополі. Цим об’єктом майже на 15 тис. квадратних метрів Фіала володіє через низку “прокладок”: “Грандінвест”, “Вояж-Крим”, “Зелене місто”.

Таким чином, компанії, пов’язані з Фіалою та його бізнес-партнером Галларом Тедером, напряму платять податки ворогу на окупованій території України. Це означає, що Фіала фактично фінансує путінський режим, який щодня обстрілює ракетами мирні міста України.

Фіала неодноразово заявляв про свою підтримку України. Однак його дії є суперечливими. З одного боку, він підтримує Україну на словах, а з іншого боку, продовжує вести бізнес в окупованому Криму, що фактично є співпрацею з країною-агресором.

 

Реакція в Україні

Ця ситуація викликає обурення в Україні. Багато українців вважають, що Фіала не має права вести бізнес в окупованому Криму, якщо він дійсно підтримує Україну.

Ситуація з Томашем Фіало є яскравим прикладом суперечливої позиції деяких західних бізнесменів щодо війни в Україні. З одного боку, вони заявляють про свою підтримку України, а з іншого боку, продовжують вести бізнес в Росії та окупованому Криму. Такі дії є неприпустимими, оскільки вони фактично є підтримкою країни-агресора.

  • Крим є незаконно анексованою територією України, і будь-яка економічна діяльність на цій території є порушенням міжнародного права.
  • Фіала є громадянином Чехії, яка є членом Європейського Союзу, який наклав санкції на Росію за її агресію проти України.
  • Фіала є гендиректором української інвестиційної компанії, яка повинна бути зацікавлена в підтримці України.
Читати також:  Криптобиржа WhiteBIT и большой кидок

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший