Великий квест: захоплюючі пригоди та незабутні враження у Києві

«Великий квест» у Києві є однією з найпопулярніших та найзахопливіших квест-локацій, відомих своєю масштабністю та унікальністю випробувань. Розташована на площі 1000 квадратних метрів, ця квест кімната Київ надає відвідувачам можливість зануритися в атмосферу жаху та адреналіну.

Особливу популярність «Великому квесту» приносять його страшні квести, які створені в стилі зомбі-апокаліпсису. Проходження таких квестів відбувається у повній темряві, що додає ще більше напруги та хвилювання. Декорації, що нагадують занедбану станцію метрополітену, заселену зомбі, забезпечують гравцям максимальне занурення в атмосферу комп’ютерних хорор-ігор. Важливо зазначити, що в цих квестах акцент робиться на взаємодію з акторськими персонажами, які грають ролі зомбі, а не на розв’язання логічних завдань.

Діти віком від 9 років можуть брати участь у хорор-квестах, однак для учасників молодших 14 років обов’язкова присутність аніматорів, які супроводжують їх протягом гри. Для дорослих та підлітків від 14 років надається можливість самостійного проходження випробувань, без участі дорослих, оскільки спільні ігри дітей та дорослих не проводяться.

Квест-кімната в Києві від «Великого квесту» має можливість розмістити від 2 до 40 учасників одночасно. При великій кількості гравців їх ділять на дві команди, які змагаються між собою, що додає грі ще більше азарту.

Ці квест-кімнати ідеально підходять для організації святкування днів народжень, корпоративних заходів та інших видів відпочинку. Проте варто зазначити, що на території локації відсутні зони для їди, тому приносити з собою їжу та напої заборонено. Проте поруч із «Великим квестом» розташоване кафе, де можна замовити фуршет або солодкий стіл будь-якого масштабу для подальшого святкування.

Окрім цього, «Великий квест» пропонує унікальну послугу – нарізку відео з найяскравішими фрагментами проходження випробувань, що дозволяє зберегти пам’ятні моменти на довгий час. Також на території локації є тематична фотозона, де учасники можуть зробити фотографії на свої пристрої.

Читати також:  Єрмак узурпує владу, залежність Зеленського від нього зростає - The Times

Квест на День народження є однією з основних послуг «Великого квесту». Залежно від віку та кількості учасників, доступні різні сценарії та формати гри. Наприклад, для дітей від 9 до 14 років є спеціальна дитяча версія квесту «Таємна станція», тоді як для дорослих та підлітків від 14 років доступна стандартна версія цього ж квесту. Ціни за гру варіюються залежно від кількості гравців та формату заходу.

«Великий квест» гарантує, що кожен учасник отримає незабутні враження від гри, завдяки ретельно продуманим сценаріям та професійній роботі акторів. Незважаючи на те, що на території локації не передбачено організацію фуршетів, клієнти можуть скористатися послугами сусіднього кафе для продовження святкування після завершення квест

Великий квест – це компанія, яка пропонує незабутні враження завдяки захоплюючим квест-кімнатам у стилі хорор-зомбі. Їхні квести вважаються одними з найкращих у регіоні, адже вони вирізняються:

 • Масштабністю: квест-кімнати розташовані на площі 1000 кв. м, що гарантує постійно мінливі сценарії та цікаві пригоди.
 • Атмосферою: повна темрява та лякаючі декорації створюють максимально реалістичну атмосферу жаху, яка занурить вас у світ комп’ютерних ігор.
 • Взаємодією з акторами: на відміну від логічних завдань, тут на вас чекає максимум динаміки та контактів з акторами-зомбі.
 • Різноманіттям: квести підходять як для дорослих, так і для дітей (віком від 9 років) у супроводі дорослих.
 • Тематикою: на ваш вибір доступні різні сценарії, які підходять для святкування днів народжень, корпоративів або просто цікавого відпочинку.

Організація дня народження:

“Великий квест” пропонує оригінальний формат святкування дня народження – квест у стилі хорор-зомбі. Це чудовий спосіб:

 • Весело провести час: захоплюючий сюжет, динаміка та лякаючі декорації не дадуть вам нудьгувати.
 • Сплотити команду: спільне проходження випробувань та командна робота зблизять вас з друзями чи колегами.
 • Перевірити себе: чи зможете ви подолати страх та впоратися з небезпекою?
 • Зробити незабутні фото: тематична фотозона дозволить вам зафіксувати найяскравіші моменти квесту.
Читати також:  Переїзд з України до Іспанії з компанією "АнВи Транс"

Вартість квестів:

Ціна залежить від кількості учасників та формату гри (відкритий або закритий). Детальну інформацію можна знайти на сайті компанії.

Важливо:

 • У квест-кімнатах заборонено вживати їжу та напої, а також приносити їх з собою.
 • Послуги фотографа не надаються, але ви можете зробити фото на власний телефон.
 • Діти до 14 років проходять квест у супроводі дорослих.

Контакти:

Сайт: https://bigquest.com.ua/

Телефон: +380676338833

Великий квест – це місце, де ви зможете отримати незабутні враження, полоскотати нерви та відчути справжній викид адреналіну.

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший