Виродок “суддя” Вовк не зможе працювати у Верховному Суді

Вища кваліфікаційна комісія суддів України визнала, що Павло Вовк не підтвердив здатності здійснювати правосуддя у Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду.

Про це повідомляє пресслужба Комісії.

Сьогодні на засіданні ВККС розглядалося питання про підтвердження або непідтвердження здатності кандидата на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Павла Вовка здійснювати правосуддя у відповідному суді.

“Комісія вирішила визнати Вовка Павла В’ячеславовича таким, що не підтвердив здатності здійснювати правосуддя у Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду у зв’язку з неявкою в засідання без поважних причин”, – йдеться в повідомленні.

Що відомо про суддю Павла Вовка

Вовк – останній голова ліквідованого у грудні 2022 року Окружного адміністративного суду Києва.

7 червня 2022 року НАБУ та САП скерували до суду справу за фактами вчинення дій з метою змови для захоплення державної влади, перешкоджання роботі Вищої кваліфікаційної комісії суддів, а також участі у злочинній організації і зловживанні впливом головою і суддями Окружного адміністративного суду м. Києва у змові з низкою інших осіб. У цій справі “плівок Вовка” фігурують окрім голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка ще десять осіб, зокрема, заступник голови ОАСК Євген Аблов, судді ОАСК Ігор Погребниченко, Ігор Качур, Богдан Санін, Олексій Огурцов, Володимир Келеберда, екскерівник Державної судової адміністрації Зеновій Холоднюк, а також два адвокати. Фактично зазначена організація ухвалювала замовні рішення у власних інтересах, а також в інтересах політичних еліт та бізнес-кіл.

Держдеп США наклав санкції на Павла Вовка.

Источник

Читати також:  ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 12 грудня

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший