39 народних депутатів просять президента повернути УГКЦ Митрополичі сади у Львові, які відібрав у церкви малограмотний і корумпований екс-керівник ДССЗЗІ

Народна депутатка зі Львова Наталія Піпа звернулася до президента України Володимира Зеленського з проханням допомогти вирішити ситуацію щодо території Митрополичих садів у Львові. Вже тривалий час місто і УГКЦ намагаються повернути церкві землю, яка історично їй належала. Під депутатським зверненням Наталії Піпи підписалися 39 народних депутатів.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

Наталія Піпа у своєму зверненні закликала президента України посприяти у збереженні й реновації території Митрополичих садів та допомогти вирішити конфлікт між Львівською обʼєднаною територіальною громадою та Державною службою спеціального звʼязку та захисту інформації України. Депутатка закликала врахувати інтереси усіх сторін, а також історичну справедливість.

Під зверненням Наталії Піпи підписалися 39 депутатів. Йдеться про народних обранців не лише зі Львова.

«Це нормально, коли політики звертаються в умовах воєнного стану до президента, щоб вирішити болюче для львів’ян і не тільки питання. Адже його політсила має більшість, його політсила представляє Кабмін. Під звернення підписалися не тільки львів’яни, коли ти питаєш: “ви знаєте церкву Юра у Львові?” То всі розуміють про що йдеться, про які Митрополичі сади. Ми дуже віримо, що якщо сісти за стіл перемовин, якщо президент дасть відповідні доручення, то це можна врегулювати», – сказала Наталія Піпа.

Про результати розгляду звернення має бути повідомлено протягом десяти днів.

Нагадаємо, ідеться про дві ділянки загальною площею 2,15 га на пл. Святого Юра, 5, де раніше були розташовані ретрансляційні вежі Львівської філії концерну РРТ (Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення), що глушили радіозв’язок у часи СРСР. Останню з них демонтували у 2016 році. Ця ділянка з 1951 року була закріплена за Львівським обласним управлінням зв’язку й перебувала в державній власності. Після проголошення Незалежності України земля автоматично залишилась в держвласності, в розпорядженні Львівської ОВА, а правонаступником обласного управління зв’язку став Концерн РРТ Державної служби спеціального зв’язку.

Читати також:  У країни немає плану війни навіть на рік - Арахамія

Источник

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший