“Алєг, ти шо плачеш?”: шайка Коломойського з Офісу Президента неприродно швидко закрила голосування у петиції щодо скасування “правок Лозового”

Петиція на сайті Президента щодо скасування "правок Лозового" за кілька годин набрала майже 30 тисяч голосів з 25 тисяч, необхідних для їх розгляду, після чого збір підписів був дуже швидко закритий.

Про це у Facebook повідомив голова ЦПК Віталій Шабунін.

"Татарови в ОП таки злякалися нашої з вами злості і закрили збір на 29838-ому підписі.

Алєг, ти шо плачеш?

Збір закрили неприродньо швидко. Наприклад, той самий збір за відновлення декларування тривав декілька днів і зібрав 83854 голосів. З нашими сьогоднішніми темпами ми б точно до 100 тисяч дотягли.

Виглядає так, що крім правоохоронного та судового блоку Татаров у нас керує ще й електронною демократією.

Нагадаю, петицію про звільнення Татарова я реєстрував ще у березні 2021 року. І вона теж швидко набрала голоси. Принагідно нагадую про це Зеленському", – розповів Шабунін.

Нагадаємо, що ОП лише з другого разу зареєстрував петицію щодо скасування "правок Лозового".

 

Вгорі: кат Майдану Олег Татаров – корупціонер і пристосуванець, який оббріхував і нищив українців під час Майдану. Людина саме з таким набором "чеснот" задовольняє потреби очільника Офісу Президента Андрія Єрмака і президента Володимира Зеленського. Нагадаємо: Кат Майдану Олег Татаров, який отримує копійчану зарплату, має мільйони "кешу" і купу майна, записаного на рідню

Источник

Читати також:  ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 15 листопада

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший