Бюро економічної безпеки (БЕБ) не окупається Україні (результати року)

Крім іншого, в БЕБ не квапляться закривати кримінальні справи – скоріш за все, таким чином "заробляють" на закритті кримінальних проваджень, як це робила славнозвісна "податкова міліція".

 

За 2023 рік Бюро економічної безпеки (БЕБ) забезпечило відшкодування у розмірі 544, 4 млн, натомість утримання органу коштувало держбюджету 757, 9 млн грн. Про це свідчить дайджест про роботу БЕБ, на який посилається народний депутат Ярослав Железняк.

«Тільки за грудень 57 (!) закритих кримінальних справ по нелегальній ігорці. Це прям космос, бо за всі попередні 11 місяців Бюро закрило лише 6 таких порушень, і тільки два дійшли до суду. Але звичайно може там і знайшли методику реактивного підвищення ефективності. Хоча тоді дивно, що не було чергового «переможного» посту на їх каналі», – підсумував він.

Він також розповів про інші неправомірні дії, якими не гребують в БЕБ.

«В нашому черговому дайджесті по БЕБ експерти ЦЕС та AbtBritain розписали, як Бюро оформлює секретарів на посади детективів та проводить медкомісії ймовірно для пошуку підстав «загубити» частину співробітників», – написав депутат.

Источник

Читати також:  У США демократи не переконали республіканців допомогти Україні: секретний брифінг перетворився на суцільний галас - NYT

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший