Bloomberg: компанія Hyperloop One закривається

Вона займалася розробкою футуристичної транспортної системи, яку запропонував створити Ілон Маск.

Американська компанія Hyperloop One, яка займалася розробкою високошвидкісної транспортної системи Hyperloop, закривається, повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела, знайомі із ситуацією.

За даними агентства, компанія вже закрила свій офіс у Лос-Анджелесі та звільнила більшу частину співробітників — на початок 2022 року в Hyperloop One працювало понад 200 осіб. Співробітники, що залишилися, займаються продажем активів компанії. У коментарі агентству вони повідомили, що працюватимуть до 31 грудня 2023 року.

З чим пов’язане закриття Hyperloop One не уточнюється. Проте агентство зазначає, що компанія, заснована у 2014 році, так і не отримала контракту на будівництво працюючої лінії Hyperloop. Хоча компанія збудувала невеликий випробувальний трек недалеко від Лас-Вегаса, де 2020 року провела успішне випробування свого поїзда з пасажирами на борту. Нині він теж продається.

Bloomberg нагадує, що з моменту свого заснування компанія залучила понад 450 мільйонів інвестицій. Найбільшими інвесторами компанії стали портовий оператор з ОАЕ DP World та Virgin Group бізнесмена Річарда Бренсона. На деякий час Hyperloop One навіть змінила назву на Virgin Hyperloop, проте після того, як у 2022 році компанія вирішила зосередитися на перевезеннях вантажів, а не людей, назву знову змінили на вимогу Virgin Group.

Hyperloop – це вид транспорту, запропонований засновником Tesla та SpaceX Ілоном Маском у 2013 році, який, як передбачається, може конкурувати з авіаперевезеннями. Він являє собою поїзд-капсулу, який рухається тунелем при тиску, близькому до вакууму – через це капсула відчуває лише невеликий аеродинамічний опір і може рухатися з великою швидкістю. Поки що рекордом швидкості капсул на випробуваннях є 463 кілометри на годину.

Читати також:  ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 8 квітня

Розробки у цій галузі ведуть багато компаній, у тому числі нідерландська Hardt Hyperloop, американська Hyperloop Transportation Technologies та швейцарська Swisspod Technologies, а також компанія Ілона Маска The Boring Company.

Фото: Hyperloop Technologies

Источник

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший