Учора дружини військових з 14 бригади розказали в ефірі Vlasta Lazur, що проблеми з доставкою їжі й води почалися з січня.
Дружини зазначили, що вийшли у публічний після тривалих спроб вирішили це питання приватно. Зверталися до 30 і 14 бригад. Писали коментарі на сторінках бригад — їх видаляли. Зверталися на гарячу лінію Міністерства оборони. Зверталися до Генштабу. Зверталися до Сухопутних військ.
Усі звернення ігнорувалися. Який тоді сенс у цих гарячих лініях, якщо реакції немає? І тільки через кілька місяців ігнорування родичі почали вже піднімати ґвалт у соцмережах.
Причому обоє чоловіків цих дружин на фронті з 2022 року.
Зараз же усі відповідальні роблять вигляд, що нічого не знали. Хоча, виявляється, з січня родичі дзвонили в усі дзвони.
Й одну брехню прикривають іншою. Зробили вигляд, що для покарання зняли комбрига й комкорпусу. Обох змінили до того, як проблема стала публічною. І не через цю ситуацію.
Хочеться вірити, що будуть зроблені якісь висновки. Але коли у відповідь на проблему комунікують брехню, то більше сумнівів, ніж надії.
Діана Буцко, журналістка; сторінка авторки у Фейсбук
