Естонія висилає з країни гочільника православної церкви московського патріархату митрополита Євгенія

Естонія вирішила не подовжувати посвідку на проживання голові православної церкви московського патріархату митрополиту Євгенію (Валерію Решетнікову). Влада країни вирішила, що він становить загрозу для безпеки держави.

Таке рішення ухвалив Департамент поліції та охорони кордону, повідомляє ERR.

Решетніков є громадянином РФ. Він надав до Департаменту заяву про подовження посвідки на проживання, але отримав відмову. Дія його поточної посвідки на проживання спливає 6 лютого. Після цього він має виїхати з країни.

"Держава ухвалила рішення відмовити йому в подовженні посвідки на проживання, оскільки Решетніков у своїй публічній діяльності, зокрема в публічних виступах, підтримує дії агресора та не змінив свою лінію поведінки попри попередження, які йому робили раніше", – пояснив керівник бюро охорони кордону Пизьяскої префектури Індрек Ару.

Співробітники МВС раніше неодноразово проводили бесіди з очільником церкви та пояснювали, що він має припинити публічно виправдовувати воєнні дії РФ.

"Решетніков не змінив риторику, що не відповідає цінностям та не підходять для правового поля Естонії. Тому його визнали таким, що становить загрозу безпеці держави", – додали у пресслужбі.

Решетніков прожив в Естонії 4 роки. Він не має в цій країні близьких родичів.

Источник

Читати також:  Вже й The New York Times помітило втому українців від брехливого телемарафону

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший