FT: портфель замовлень найбільших оборонних компаній наблизився до рекордного

Портфель замовлень найбільших світових оборонних компаній наближається до рекордного рівня після зростання більш ніж на 10% за останні два роки.

Про це пише Financial Times із посиланням на аналіз портфелів 15 виробників.

Зростання спостерігається на тлі геополітичної напруги, зазначила газета.

На кінець 2022 року, за даними FT, сукупний обсяг невиконаних замовлень 15 найбільших компаній становив $777 млрд. За перші шість місяців 2023 року обсяг невиконаних замовлень досягнув $764 млрд. Обсяг замовлень значно зростає, зазначає FT, оскільки уряди продовжують розміщувати замовлення.

Найбільше зростання замовлень FT зафіксувала південнокорейський виробник зброї Hanwha Aerospace. З 2020 до 2022 року кількість невиконаних замовлень зросла з $2,4 млрд до $15,2 млрд, у тому числі від запитів, пов’язаних з Україною. Обсяг замовлень також зріс у німецького концерну Rheinmetall: із $14,8 млрд до $27,9 млрд.

На початку грудня Vista Outdoor, яка володіє компаніями з виробництва вогнепальної зброї, заявила, що найближчим часом виникне дефіцит пороху, через що ціни на зброю буде підвищено. На тлі світових подій постачальники Vista Outdoor повідомили компанію про «безпрецедентний попит» і «очікувану глобальну нестачу пороху».

Источник

Читати також:  Дональд Туск став новим прем'єр-міністром Польщі

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший