Конгрес США йде на різдвяні канікули, не ухваливши допомогу Україні

Спікер Палати представників Майк Джонсон не підтримав пропозицію лідера демократів у Сенаті Чака Шумера щодо продовження на тиждень роботи обох палат Конгресу для ухвалення додаткового фінансування для України перед Різдвом.

Про це заявила на брифінгу речниця Білого дому Карін Жан-П’єр, повідомляє Ліга.нет.

"Як ви чули вчора від президента, американський народ не відвертатиметься від України та її боротьби за свободу проти тиранії. Менше з тим спікер Джонсон сказав, що Палата представників завершить свою роботу завтра без узгодження питань кордону, без фінансування Ізраїлю, без фінансування нагальних потреб для України", – сказала вона.

Жан-П’єр додала, що такий крок тільки заохочує потенційних агресорів у глобальному масштабі, оскільки за діями американського Конгресу спостерігають у Москві, Пекіні та Тегерані.

"Республіканці з Палати представників не повинні повертатися додому на свята, коли потрібно зробити життєво важливі кроки для безпеки Сполучених Штатів і світу", – резюмувала вона.

Раніше кілька конгресменів заявили, що готові відмовитися від різдвяних канікул і наполягають на продовженні роботи Конгресу наступного тижня для вирішення питання допомоги Україні.

Лідер республіканців Мітч Макконнелл при цьому був переконаний, що до Різдва Конгрес не ухвалить допомоги Україні, навіть якщо дві партії зможуть знайти компроміс.

Источник

Читати також:  У четвер в Україні сухо тільки на південному сході

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший