Лише на другому році “великої” війни Міноборони створить “нову ефективну модель з будівництва фортифікаційних споруд”. Але і “старої моделі” не було

Міністерства оборони та цифрової трансформації створили міжвідомчу робочу групу щодо зведення військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, до будівництва 2-3 ліній залучатимуть бізнес, який готовий надавати меценатську допомогу.

Про це повідомляють пресслужба Міноборони, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram:

"Тимчасовий консультативно-дорадчий орган координуватиме зусилля всіх органів військового управління, центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд – аби робота за цим напрямком була системною".

Повідомляється, що група планує впровадити відповідну реформу, щоб визначити зони відповідальності.

Зокрема, мова йде про те, що на першій лінії оборони будівництво фортифікацій здійснюватимуть військові підрозділи, а на другій-третій – Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури через залучення приватних підрядних організацій.

При робочій групі вже створена волонтерська бізнес-спільнота, яка висловила готовність оперативно надавати меценатську допомогу в будівництві фортифікаційних споруд на найбільш "гарячих" напрямках.

Для впровадження нових підходів уряду буде запропоновано затвердити нову ефективну модель з будівництва фортифікаційних споруд, до якої залучать ресурси Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури, ОВА, приватних підрядників.

Источник

Читати також:  У Кличка хочуть перекласти на держбюджет 2,28 мільярда боргу "Київміськбуду", який розікрав Ігор Кушнір

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший