Мар’їнки вже не існує, ЗСУ підготували оборонний рубіж поза цим населеним пунктом – Залужний

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що Мар’їнки на Донеччині вже не існує. Місто обороняли майже два роки.

Про це повідомляє Суспільне.

"Ми захищаємо кожен клаптик нашої землі. Кожен клаптик. Але коли на цьому вузенькому клаптику ворожі снаряди починають перекопувати це місце разом із камінням, із землею, із нашими бійцями, життя наших бійців нам важливіше", – сказав він, додавши, що оборона Мар’їнки тривала майже два роки, але її знищували "вулиця за вулицею, будинок за будинком".

"Станом на сьогоднішній день наші війська ще знаходяться у північній частині. Наші війська підготували оборонний рубіж поза цим населеним пунктом. Але я можу сказати, що цього населеного пункту вже не існує", – додав головнокомандувач.

За словами Залужного, російські війська діяли в Мар’їнці, як і в Бахмуті Донецької області.

"Знищуються вулиця за вулицею, квартал за кварталом, закопуються наші бійці. … Те, що ми зараз відійшли на околицю Мар’їнки, а в деяких місцях обладнались за Мар’їнкою, мені здається, – немає нічого такого, що може викликати суспільний резонанс. Її (Мар’їнки. – Ред.) немає. На жаль", – додав Залужний.

Нагадаємо, 25 грудня, міністр оборони РФ Сергій Шойгу у доповіді диктатору Путіну заявив про нібито повне захоплення Мар’їнки. У Силах оборони заявили, що говорити про повне захоплення міста некоректно.

Вгорі: зруйнована Мар’їнка: місто, якого вже немає

Источник

Читати також:  Після оновлення даних у ТЦК через е-кабінет чоловіків на ВЛК викликатимуть окремою повісткою - Генштаб

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший