На ексдиректора ресторану Тищенка “Велюр” нардеп Тищенко за рік оформив майна на $1 млн

Журналісти з’ясували, що екскерівник вже закритого ресторану "Велюр", який належав Миколі Тищенку, Сергій Вакальчук за час повномасштабної війни заволодів маєтком, квартирою та мікроавтобусом, хоча офіційних доходів на це не мав.

Про це повідомляє Bihus.Info.

Як повідомляють у виданні, 17 червня 2022 року на Вакальчука оформили будинок на 322 м² у Козині та дві ділянки на березі озера під маєтком. Орієнтовна вартість будинку може складати від $888 тис. до $1,8 млн.

Того ж дня Вакальчук став власником квартири площею майже 100 м² у будинку, де розташовувався ресторан "Велюр". Приблизна ринкова вартість подібного помешкання – $270-290 тис.

Також у серпні 2022 року Вакальчук заволодів преміальним мікроавтобусом Mercerdes-Benz V250 2016-го року випуску вартістю понад $50 тисяч.

З жовтня світлини з цим автомобілем публікував Микола Тищенко: їздив ним на деокуповані райони Харківщини та Херсонщини, з візитом до шахрайських колл-центрів в Києві, з перевіркою пішохідного перехода в Ужгород та у Верховну Раду.

За інформацією журналістів, офіційних доходів, яких би вистачило на зазначені покупки, Сергій Вакальчук не мав.

Ні Тищенко, ні Вакальчук не відреагували на звернення Bihus.Info щодо цієї інформації.

ФОТО: BIHUS.INFO

Источник

Читати також:  Будинок у Португалії для сина-прикордонника, Toyota Camry для коханки, мільйони "кешу" - голова Полтавської обласної ради опублікував декларацію

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший