Отримав підозру екс-перший заступник Фонду держмайна Кудін

НАБУ і САП повідомили про підозру ще одному учаснику очолюваної ексголовою ФДМУ злочинної організації, діяльність якої призвела до понад 400 млн грн збитків державі.

Як повідомляють ЗМІ, ідеться про Дениса Кудіна, колишнього першого заступника голови ФДМ, колишнього першого заступника міністра економіки та виконавчого віце-президента з питань корпоративної стратегії та розвитку у ПАТ "Укрнафта".

Його дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 255 КК України.

За версією слідства, ексголова ФДМУ разом зі спільниками поставив "своїх" людей директорами АТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ) та АТ "Об’єднана гірничо-хімічна компанія" (ОГХК). Ті ж укладали договори з наперед визначеними компаніями й продавали продукцію за заниженими цінами. Різницю у вартості виводили та конвертували в інтересах злочинної організації.

Загалом, у кримінальному провадженні вже 11 підозрюваних. Правда, більшість з них переховується за кордоном.

Довідка

Кудін Денис Ігорович, 1985 р. н., освіта вища: Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка). Має ступінь MBA від Лондонської бізнес школи (Великобританія) та MBA від Колумбійського університету Нью-Йорку (США).

На фото вгорі: Денис Кудін (ліворуч) і очільник злочинного угруповання у ФДМУ Дмитро Сенниченко

Источник

Читати також:  Президент призначив нового голову Хмельницької ОДА

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший