Паоло Люмьєре – владі: “Де тут, всраку, про роботизацію і дрони?? Де “цифрове поле бою”? Ви і з аналоговим не впорались”

"Яких вам ще пояснень не вистачає?"

"І от ви хотіли мого бачення, то маєте.

-"Філософія Війни" не в тому, щоб два роки читати пости мене, Константина, Юрія, Агіля і інших, і через два роки ПІСЛЯ, після "Контрнаступу" з Підручниками Нати, в канун непідготовленої Оборони вивалити набір вумних фраз. Про роботизацію, цифровізацію поля, дрони, мережецентричність і РЕБ. А в тому, щоб розуміти це ДО. Одночасно з нами, доки ми зуділи, нуділи і кудись галасували. І навіть раніше за нас (ви ж Генерали, йопт).

І при цьому ви, товаріщі філософи, навіть зараз готуєтесь до минулої війни, а не до майбутньої: Про необхідність РЕБ проти ФПВ ви роздуплились напередодні етапу, коли РЕБ стане до одного місця. Тому що оркокитай змінює частоти. Тому що автоматичний трекінг цілі. Навіть на борту ФПВ.

Ваша Ланка Запізнення – це відсутність нескінченних рядів механічно і заздалегідь накопаних траншей, які забезпечуватимуть вашій піхоті фланговий маневр нижче рівня землі проти КАБ. Проти яких ви нічого не можете і не зможете зробити.

…Нашій піхоті, не вашій. Але зрозуміти про КАБ це повинні були саме ви.

Ваш пройоб, це відсутність масових аналогів МОН-хх, Клейморів, ОЗМ і навіть просто "ананасок", керованих фугасів. Свого часу їх осилили навіть сирійські повстанці на гаражах, але не ви з вашою УОП-ою.

Так, прості аналогові направлені і кругові міни, щоб можна було косити орчу піхоту, підривати/чистити траншеї і знову в них повертатися.

І ваш пройоб це відсутність спеціальних антидронових боєприпасів. Ви… в це важко повірити, але ви навіть "качківницю" і пірацький абордажний пістолет не змогли повторити/прокачати!

Ваш пройоб, філософів, разом з власником новенького джипа, що кожен другий піхотинець не має ручного 40-мм гранатометика з балістичним осколковим вітчизняного виробництва. Хоча б на 100м, хоча б гладкоствол. Ви (_ть!) не прокачали навіть потатоган! Це ржачно і страшно водночас.

Читати також:  Олена Білозерська, ЗСУ: Прогноз на рік

Де тут, всраку, про роботизацію і дрони?? Де "цифрове поле бою"? Ви і з аналоговим не впорались."

Вгорі: окопи 92 ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка. Така от "лінія оборони" (джерело)

(Джерело).

Источник

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший