Після Євромайдану Міноборони сприймало оборонну промисловість як бізнес. Це величезний злочин — Найєм

Він нагадує, що Україна експортувала зброю протягом усіх років після Революції гідності, вже перебуваючи в стані війни з РФ.

Очільник Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм вважає, що після Євромайдану Міноборони країни керувалося бізнес-інтересами в питанні оборонної промисловості. Під час інтерв’ю NV він додав, що і тоді нова влада швидко "закрилася" від громадянського суспільства. 

"Підтримка громадянського суспільства, збагачення державної машини людьми, які готові працювати, збільшення заробітної плати держслужбовців — це головний чинник того, як країна могла б бути іншою, — наголошує Найєм, додаючи, що політика МО в ті часи також була серйозною помилкою. – Що стосується військового напрямку, думаю, що величезний злочин був стосовно оборонної промисловості, яку Міністерство оборони України не сприймало як партнера, а лише як бізнес. Зараз це важко зрозуміти, але ж ми експортували зброю протягом усіх років після революції".

Глава агенства пояснив, що МО не купувало й не замовляло багато з того, що тоді виробляли оборонні компанії країни. Також воно не підтримувало вітчизняні конструкторські розробки.

Вгорі: Мустафа Найєм. Фото: facebook/Александр Кубраков

Источник

Читати також:  У суботу в Україні сніжитиме, вночі до 20° морозу, вдень до -14°

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший