Президенту постійно брехали щодо будівництва захисту енергооб’єктів та фортифікацій – Шкіль

Мінфін та Держагентство відновлення та розвитку інфраструктури не виконали задачі щодо захисту енергетичних об’єктів від російських обстрілів.

Про це заявив засновник і CEO холдингу MS Capital Максим Шкіль.

"Багато було критики і блокування щодо будівництва захисту енергетичних обʼєктів. Можливі втрати для економіки внаслідок таких дій є неспіврозмірні з витратами. Це розумів Президент, ставив задачі, але йому постійно брехали! Борг перед "Автострада" тільки за захист енергетичних обʼєктів понад 5 млрд. Міністерство фінансів вважало, що це не є пріоритетно і грали в постійний футбол між Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, результат – фінансування нема, а ті задачі, які ставив Верховний Головнокомандувач нереалізовані", – зазначив він.

Коментуючи питання фортифікацій Шкіль зазначив, що компанію, яка є лідером ринку, ніхто до виконання робіт не залучив.

"Результат – виконання програми Президента щодо будівництва фортифікаційних споруд теж всі бачать.  Говорити – не робити… погано, що за брехню перед Президентом в умовах війни нема відповідальності! Сьогодні наслідки таких дій можуть бути катастрофічні!" – підсумував він.

Нагадаємо, внаслідок масованої ракетної атаки в ніч проти 11 квітня російські війська повністю зруйнували Трипільську ТЕС у Київській області, частково – Харківську та Сумську ТЕЦ.

Вгорі: палає Трипільська ТЕС, скріншот з відео

Источник

Читати також:  Игровые автоматы: тенденции развития индустрии с начала ХХ века и до наших дней

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший