Проти “развєдчіка” Арестовича відкрито кримінальне провадження

Проти ексрадника Офісу Президента відкрито кримінальне провадження. У Нацполіції повідомили, що його дії кваліфіковано як завідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення.

Про це повідомила нардепка “Голосу” Наталія Піпа.

“На ґражданіна Арестовича відкрито кримінальне провадження. Про це мене сповістила Національна поліція України, а я сповіщаю вас. Чекаємо якнайшвидшого (однак сумнівного) повернення развєдчіка до України”, – йдеться в повідомленні парламентарки.

Водночас Піпа не уточнила, за якою статтею було розпочато провадження.

Пізніше у Нацполіції повідомили, що за фактом звернення групи народних депутатів щодо неправдивого повідомлення про злочин столичні слідчі розпочали кримінальне провадження.

“До Шевченківського управління поліції надійшла заява від народних депутатів України щодо можливого вчинення кримінального правопорушення громадянином України, яке полягає у завідомо неправдивому повідомленні про злочин, а саме поданні заяви до Державного бюро розслідувань про вчинення злочину народною депутаткою.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 383 Кримінального кодексу України – завідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення”, – розповіли у Нацполіції.

Нагадаємо, раніше проти Арестовича відкрили кримінальне провадження за сексистські висловлювання на адресу жінок.

 

Читати також:  П'яна ДТП: прокуратура просить для Остапа Ступки 3 роки тюрми

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший