Ранішній удар рф: число загиблих збільшилось, а серед близько 100 постраждалих є діти

Внаслідок російської ракетної атаки, яка відбулася сьогодні, загинули 15 українців, ще 70 людей отримали поранення.

На своєму Tg-каналі міністр внутрішніх справ Ігор Клименко назвав кількість жертв та постраждалих в кожному з міста та областей, де були прильоти.

Щоправда, інформація Клименка дещо підкорегувалася. З’ясувалося, що у Києві наразі відомо про одного загиблого, а не двох, в Одесі  — про трьох, а не двох, а на Запоріжжі – про чотирьох жертв, а не одну.

Скільки жертв та поранених у містах:

  • Київ – один загиблий, 18 поранених;
  • Львів – один загиблий, дев’ять поранених;
  • Дніпропетровська область – п’ятеро загиблих, 15 поранених;
  • Одеса – троє загиблих, 15 поранених;
  • Харківська область – один загиблий, вісім поранених;
  • Запорізька область – четверо загиблих, 10 поранених.

Згодом генпрокурор Андрій Костін повідомив, що вже відомо про 16 загиблих українців. Водночас постраждалих вже – 97 людей. Серед постраждалих щонайменше двоє дітей — 6 та 8 років. Пошукові роботи тривають.

Незадовго після повідомлення Костіна, міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що у столиці вже троє загиблих. У КМВА повідомляли також про 24 поранених. При цьому 20 людей було госпіталізовано.

Вранці 29 грудня Росія здійснила наймасовіший від початку повномасштабної війни удар з повітря по Україні. Речник ПС Юрій Ігнат розповів, що досі захисники не бачили одночасно на моніторах такої кількості ворожих об’єктів. Окупанти запустили по українцях майже усі типи наявних ракет, окрім "Калібрів". Сумарно було випущено 158 цілей. Як наслідок, є загиблі у Києві, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі та у Львові.

Фото: Олег Кіпер, Одеська ОДА (ОВА) / Telegram

Источник

Читати також:  На Волині влада розірвала договір з упц мп про оренду собору - пам’ятки архітектури національного значення

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший