рф може планувати великий наступ влітку, – Financial Times

Метою літнього наступу РФ може бути повне захоплення Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.

Про це пише Financial Times.

Видання із посиланням на українських військових  не відкидає і ще одну спробу захоплення Харкова чи навіть Києва. Адже кінцева мета Путіна в Україні залишається незмінною – завоювання країни та підпорядкування народу.

Це, йдеться у документі, пояснює, чому Росія продовжує свої наступальні операції на сході України за декількома напрямками, особливо навколо Авдіївки, а також у напрямі Лимана та Куп’янська на північному сході. При цьому один із західних чиновників сказав, що перспективи оперативного прориву з обох сторін у 2024 році невеликі.

"Україна після невдалого літнього контрнаступу змінює тактику та переходить до "активної оборони". За словами західного чиновника, ця стратегія передбачає не лише утримання оборонних ліній, а й пошук слабких місць у противника у поєднанні з далекими повітряними ударами – це дозволить Україні наростити свої сили цього року та підготуватися до 2025-го, коли контрнаступ матиме більше шансів", – йдеться в матеріалі.

Журналісти Financial Times зазначають, що найсильніші союзники України. підтримують перехід саме до такої стратегії. У грудні Міноборони Естонії опублікувало доповідь, в якій йдеться про те, що Україні слід перейти до "стратегічної оборони", щоб дати країні та її союзникам час для створення промислової бази, підготовки резервів, збільшення живої сили та потужностей з виробництва артилерії для відновлення наступальної кампанії у 2025 році.

На такому підході наполягають також США: стратегія утримання територій та водночас пошук слабких місць у російській обороні, щоб використати їх, коли з’явиться така можливість.

Источник

Читати також:  "Слуга народу" Одарченко: "Это мощь, нас разметут ... Зачем нам эти донецкие и луганские и Крым? Надо договариваться"

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший