Різдвяні богослужіння транслюватиме телебачення (РОЗКЛАД)

У Різдвяний святвечір та на Різдво, 24 та 25 грудня, телеканали Суспільного мовлення транслюватимуть наживо богослужіння українських церков.

Глядачі зможуть побачити нічні та ранкові служби Православної Церкви України, Української Греко-Католицької Церкви та Римсько-Католицької Церкви в Україні, йдеться на сайті Суспільного мовлення.

Окрім того, ввечері 24 грудня відбудеться трансляція Нічної Різдвяної Меси у Ватикані під проводом Папи Франциска, а вдень 25 грудня — Різдвяного привітання й Апостольського благословення для Рима й цілого світу з площі Святого Петра в Римі.

Неділя, 24 грудня

Телеканал Суспільне Культура

16:45 — Всенічне бдіння Православної Церкви України у Навечір’я Різдва Христового. Трансляція з Михайлівського золотоверхого собору.

19:45 — Велике повечір’я з Литією Української Греко-Католицької Церкви у Навечір’я Різдва Христового. Трансляція з Патріаршого собору Воскресіння Христового.

21:15 — Нічна Різдвяна Меса (Пастирка) Римсько-Католицької Церкви в Україні з храму Святого Олександра в Києві.

22:45 — Нічна Різдвяна Меса (Пастирка) під проводом Папи Франциска. Трансляція з базиліки Святого Петра у Ватикані.

Понеділок, 25 грудня

Місцеві канали Суспільного мовлення

07:00 — Різдвяна утреня та Архиєрейська Божественна Літургія Української Греко-Католицької церкви з Патріаршого собору Воскресіння Христового.

Телеканал Суспільне Культура

9:00 — Різдво Господа Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа Православної Церкви України. Трансляція з Софійського собору.

12:00 — Різдвяна Свята Меса Римсько-Католицької Церкви в Україні з храму святого Олександра.

13:30  —  Різдвяне привітання й Апостольське благословення для Рима й цілого світу «Urbi et Orbi» Святішого Отця Франциска з площі Святого Петра в Римі.

Источник

Читати також:  Starship: що вдалося і що ні під час третього польоту

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший