Семен Салатенко, ротний: Депутати потрібні в окопі

"Як нам допоможе виграти війну батальйон з 200 депутатів? Та дуже легко!

Візьмемо, наприклад, сумських нардепів – за виключенням пані Скрипки всі поголовно міцні чоловіки, призивного віку з достатнім здоров’ям. Готове відділення для будь-якого штурмового підрозділу.

Якщо ж вони не можуть прийняти навіть закону про загальну мобілізацію, то велкам тоді, замість тих, кого ви призивати не хочете…

Бо гніву багатодітних інвалідів, уклоністів, маминих пиріжечків, ненароджених для війни і бійців економічного фронту ви боїтесь, а самої війни, виходить що, ні!

Я уявляю нардепа Гузенка, наприклад, в своєму підрозділі – фпв-дрони йшли б в підрозділ в промисловому масштабі! Бо коли на кону стоїть життя нікому невідомого українця в окопі – це одне, а коли власне – зовсім інше!!

І всі незаконно засіяні і захоплені поля тільки б і працювали на ці дрони, бо лише вони можуть купити солдатові Гузенко ще один день життя.

Нардепу-снайперу Молотку дуже зрадів би в своїй роті Сергій Варакін. І все б у нього стало дуже добре – і з’явилися б і найкращі гвинтівки, і набоїв вдосталь, і оптика і тепловізори і ті ж дрони.

Бо М – мотивація!

Так вони і так жертвують скаже Ви. Правильно – донатять. Нещодавно один поважний пан, "владєлєц заводов і параходов", не нардеп, що має достатньо коштів щоб їздити на мазератті задонатив оборонцям Куп’янська аж 2 фпв-дрона. А, думаю, сидячи в окопі в с.Синьківка, він продав би через інет своє мазератті і купив би дронів на всі. Бо мазератті в нього ще буде, а іншого життя вже ні.

І не треба зупинятись на одних нардепах. Є ще ж їх родичі, є різного роду чиновники і властьімущіє.

Читати також:  Головний військовий прокурор Дніпропетровщини купив елітний позашляховик BMW під час війни за 3 мільйони

Тимофій Мілованов міг би опинись на одній позиції з тими самими мінометниками, що так посміли образити такого шановного пана на заправці. Десь в районі Серебрянського лісу.

І там, колишнього міністра економіки і нинішнього члена наглядової ради УкрОборонПрому (чи як воно там зараз називається), прості бійці-мінометники могли б запитати, вже без свідків: "Гей, пане член ради ОборонПрому (чи міністр), а чому в небі чорно від ворожих дронів, де наші РЕБ, за які ти член-міністр відповідаєшь?" Чому немає мініметних мін, гей міністр, і де гроші на все це, член економіки?"

Вони прості неосвідчені люди, вони можуть таке запитати. І "елітарність" на них не діє.

А пан Мілованов міг би їм натомість зачитати у відповідь свій твіт, наприклад.

Десь на лондонських фронтах сидить син-атошнік, командир мінометної батареї, Олексій Порошенко. Якби він сидів в тій же 10й ОГШБр, на позиціях під Соледаром, його батько і по сумісництву "батько всієї нації" і так сталося – доларовий мільярдер, віз би на фронт не сотню шин, а цілі товарні ешелони з дронами, а його заводи працювали б над виробництвом мін в режимі нон-стоп.

Чи прикурив би 45 млн. голова облради-будівельник Федорченко, якби той ВОП обороняли б його син та онук. Думаю, що незважаючи на всю свою жадібність, він побудував би його безкоштовно, не взявши в держави ні копійки.

Можна багато мріяти…

Толерантність до крадіжок на оборонці і корупції в МО впала би до нуля. Всі питання розвитку ВПК, наїздів на бізнес оборонки, фінансувань і будівництв вирішувались би миттєво.

Коли кожен, хто дотичний до прийняття і реалізації державницьких рішень знав би, що завтра він, або його родичі, опиняться "на нулі" без боєприпасів, бо не виготовили, озброєння – бо бо не купили, форми чи РЕБ над головою – бо гроші вкрали, без "арчера" в руках, бо завод що їх виробляє закрила якась баба з якоїсь там комісії.

Читати також:  Суд зобов'язав упц (мп) повернути державі унікальну церкву XV століття у Сутківцях

Тоді все було по-іншому.

Повторюсь, М – мотивація.

Дуже созвучна з М – мобилізація.

P.S. І так, воювати треба, бо ми воюємо не за них, ми воюємо в тому числі за країну без них! Але це вже інше завдання."

Автор: Семен Салатенко, командир роти 56 окремої мотопіхотної бригади

(Джерело).

Цей окоп зачекався на Давида Арахамію та йому подібних мерзотників

Источник

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший