Костя Калоша (Костянтин Бедовой). Сепаратист і “шістка” Киви відзначився черговою українофобською заявою

Пособний російських терористів і близький соратник знищеного зрадника Іллі Киви Костянтин Бедовой на прізвисько Костя Калоша продовжує поливати Україну та українців брудом, переховуючись при цьому за кордоном. В травні 2023 року він був внесений до бази «Миротворець» за посягання на територіальну цілісність України.

У черговому українофобському відео у Facebook він заявив, що Україна перетворилась на Північну Корею, а її громадяни — на дурнуватих дітей. «Як малі діти або як люди, які свідомо демонструють дурість і тупість. Давно очевидно, що країна нашої мрії, країна демократії, прав і свобод залишилась у минулому. Влада України перетворила її на пріму подобу Північної Кореї», — заявив сепаратист. Він також звинуватив вище політичне керівництво держави у сприянні організованим російським угрупованням на території України.

Насправді Калоша ніколи не мріяв про цивілізовану демократичну Україну, а радше про Україну — колонію Росії, одним з її федеральних округів. Адже це далеко не перша скандальна заява Калоші на адресу України та її громадян. В ефірі каналу НТВ після перемоги Революції Гідності він розповідав, що владу в Україні захопили американці.

Костя Калоша завжди відкрито симпатизував Росії. Конфліктував із патріотичними силами. У 2022 році під керівництвом ФСБ РФ та тоді ще живого нардепа-зрадника Іллі Киви Калоша готував банди бойовиків, які мали організувати серію диверсій у Києві та послабити столицю до вторгнення окупаційної армії. За свою працю Костя Калоша розраховував отримати «посаду» окупаційного коменданта села Білогородка під Києвом.

Коли росіян вибили з Київської області, Калоша, злякавшись відповідальності, втік з України до Болгарії, а звідти до Молдови (за іншими даними – до Ізраїлю).

Після вдалої спецоперації СБУ з ліквідації Киви у стані наближених до нього зрадників здійнялася паніка. Найбільше злякався патологічний боягуз Калоша. Кива був його багатолітнім куратором та мав прямі стосунки з ФСБ. І якщо українське правосуддя змогло дотягнутись до Киви, дістати Калошу для нього не становитиме проблеми.

Читати також:  У середу в Україні хмарно, на півночі сніг, на півдні дощ

Зараз він найбільше боїться, що стане новою ціллю СБУ.

Разом із тим він досі має в Україні бізнес і нерухомість. Зокрема, Бедовому належить будинок у Білогородці (вул. Чорнобильська, 8), кілька приміщень у Києві — по вулиці Казимира Малевича, 86-Н та на вул. Антонова, 4. За другою адресою раніше функціонувала нарколабораторія. ЗМІ повідомляли, що наразі вирішується питання про арешт і конфіскацію цих активів.

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший