Шайка Коломойського в Офісі Президента України відмовилася реєструвати петицію з вимогою скасувати “правки Лозового”

Офіс Президента відмовив у реєстрації петиції з вимогою скасувати "правки Лозового" та накласти вето на законопроєкт №10060 про посилення незалежності САП.

Про це у Facebook повідомив голова ЦПК Віталій Шабунін.

"Офіс Зеленського відмовився реєструвати петицію з вимогою скасувати "правки Лозового-Іонушаса". Ще в пʼятницю ми подали відповідну петицію на сайт президента. В ній ми запропонували президенту два варіанти дій:

1) накласти вето з пропозиціями на проголосований Радою законопроєкт №10060;

2) внести новий законопроєкт", – йдеться в повідомленні.

За словами Шабуніна, петицію було подано після голосування Радою законопроєкту №10060 – у пʼятницю, 8 грудня, близько 16:30. 

"Близько 18:30 – після подання петиції – стало відомо, що Володимир Зеленський підписав законопроєкт з псевдо скасуванням "правок Лозового-Іонушаса". Саме через те, що президент вже підписав законопроєкт, в ОП і відмовили в реєстрації нашої петиції. Мовляв, порушені питання не відносяться до повноважень президента", – зазначив очільник ЦПК.

"Другий пункт – з пропозицією подати власний законопроєкт – підсліпкуваті татарови з ОП в упор не побачили. Повилазило хлопцям. Це коли в президента забрали право законодавчої ініціативи!? Спецом для Татарова та інших розумників з ОП – стаття 93 Конституції України: "Право законодавчої ініціативи у Верховній Раді України належить Президентові України…", – додав Шабунін.

Також глава ЦПК навів низку петицій, якій Офіс Президента реєстрував без проблем:

1) Запропонувати Макрону віддати РФ частину Франції;
2) Залучити безпритульних збирати гроші з тих, хто не прибирає за собаками;
3) Дати російським військовим премію Дарвіна;
4) Мобілізувати "95 квартал"

"На виконання цих петицій у Зеленського, виявляється, повноваження є. А на внесення до Ради законопроєкту, значить немає? Ми подамо петицію ще раз. Якщо клоунада повториться, то, на жаль, в унітаз можна буде спустити всі інструменти електронної демократії", – підсумував Шабунін.

Читати також:  "Скіфське золото" повернули Україні (ФОТО)

Детально про цю диверсію "слуг народу" і Офісу Президента проти українців і Держави Україна читайте у публікаціях Правоохоронний комітет Ради та Офіс Президента продовжують дурити західних партнерів УкраїниЗавтра "слуга" Іонушас планує обманути США та ЄС, скасувавши "правки Лозового" лише частково – Шабунін. Ці ж самі особи виступають проти заборои в Україні так званої УПЦ МП –  "релігійного" підрозділу ФСБ РФ. Хто у Верховній Раді за і хто проти заборони московської церкви в Україні? Список.

Источник

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший