Щоб заправити авто в Харкові вже треба планувати спеціальну операцію.
Цього б звісно не сталося, якщо б ухилянти мобілізувалися у місцеві підрозділи ППО, а Харківський мер витрачав гроші на дрони-перехоплювачі, а не квіти.
А так маємо те, що маємо.
"Люблю запах напалму зранку". Харківський вайб.
В’ячеслав Целуйко, військовослужбовць ССО ЗСУ; сторінка автора у фейсбук
