Суд закрив ЗМІ доступ до засідань у справі агента ФСБ Кулініча. У матеріалах є інформація щодо виборчої кампанії Зеленського і свояка Баканова Беляєва (ВІДЕО)

Шевченківський районний суд Києва вирішив закрити для журналістів засідання у справі ексначальника кримського главку СБУ і агента ФСБ Олега Кулініча. Однією з причин такого рішення може бути інформація у матеріалах справи щодо друга президента Зеленського і свояка ексглави СБУ Баканова Беляєва.

Про це повідомила журналістка Тетяна Ніколаєнко із зали суду.

"Тим часом суд закрив для журналістів доступ до засідань щодо Кулініча. Зокрема, і через прочитаний папірець стосовно  друга Зеленського і свояка Баканова Беляєва", – повідомила журналістка.

Засідання закрите за клопотанням прокурора. Захист та сам Кулініч були проти закриття процесу та заявили, що в матеріалах справи немає нічого таємного.

Водночас в рамках спілкування з журналістами Кулініч заявив, що Володимир Сівкович залучався до виборчої кампанії Зеленського, та підтвердив, що Олександр Беляєв готувався до переговорів з Шойгу.

Нагадаємо, 5 квітня 2023 року ДБР і СБУ заявили про завершення розслідування справи Олега Кулініча, якого обвинувачують у державній зраді та співпраці з російськими спецслужбами. Опубліковано перехоплення розмов Кулініча із його куратором Сівковичем, під час яких вони обговорюють посилення впливу на СБУ.

У лютому щодо колишнього голови Баканова було проведено службову перевірку, результатів якої не розголошували. В ДБР заявили, що перевірка не виявила в діях Баканова порушень в межах справи Кулініча.

Служба безпеки та Державне бюро розслідувань у липні 2023 року передали до суду обвинувальний акт щодо державної зради та інших злочинів колишнього очільника Головного управління СБУ в АР Крим Олега Кулініча, який, за версією слідства, діяв на користь країни-агресора.

Зокрема, на підставі зібраних доказів Кулініч обвинувачується за 5 статтями Кримінального кодексу України:
▪️ ч. 1 ст. 111 (державна зрада);
▪️ ч. 3 ст. 255 (створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній);
▪️ ч. 5 ст. 407 (самовільне залишення військової частини або місця служби);
▪️ ч. 4 ст. 410 (викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом зловживання службовим становищем);
▪️ ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). 

Читати також:  Відкрийте секрет догляду, який французи приховують століттями

Источник

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший