Суддю з паспортом РФ Львова поновлено на посаді. ВИРОДКИ!

Суд поновив на посаді голову Касаційного господарського суду в складі Верховного Суду Богдана Львова та постановив виплатити йому зарплату за час вимушеного прогулу.

Про це повідомляє Судово-юридична газета.

Відповідне рішення ухвалив Київський окружний адміністративний суд. Він визнав незаконним та скасував наказ екс-голови Верховного Суду від 4 жовтня 2022 року про припинення повноважень та відрахування зі штату Верховного Суду Богдана Львова.

Рішення оголосила суддя Альона Кушнова.

Нагадаємо, до відрахування Богдан Львов був головою Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

Нагадаємо, 15 вересня 2022 року журналісти проєкту "Схеми" оприлюднили інформацію, яка свідчить про наявність у тодішнього голови Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Богдана Львова громадянства Російської Федерації та незадекларованої квартири у Москві (частка 1/2 є власністю дружини).

Чоловік наявність російського громадянства заперечив, але СБУ підтвердила оприлюднений журналістами факт.

Львову спочатку обмежили доступ до держтаємниці, а згодом відрахували зі штату Верховного Суду.

Також НАБУ відкрило справу за фактом можливого недекларування майна в Росії заступником голови Верховного Суду.

7 жовтня 2022 року петиція із закликом перевірити наявність підстав для припинення громадянства Богдана Львова набрала понад 25 тисяч підписів. Президент Зеленський доручив комісії з питань громадянства вивчити питання про позбавлення Львова громадянства України.

В грудні 2023 року стало відомо, що Міграційна служба більше не розглядає позбавлення екссудді Львова громадянства України.

Источник

Читати також:  Юрій Касьянов: Дурні вмирають першими

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший