Телебачення є основним джерелом інформації майже для трьох четвертих жителів ЄС

 Телебачення залишається основним засобом для отримання інформації для більшості жителів Євросоюзу, випливає із результатів опитування Європейського статистичного відомства Eurostat, опублікованих у п’ятницю, 17 листопада. Майже три четвертих (71 відсоток) респондентів отримують інформацію насамперед за допомогою телевізора.

Менш ніж для половини (42 відсотки) опитаних основним джерелом інформації є онлайн-версії газет та сайти новин, зазначає Deutsche Welle. Радіо як джерело інформації користується популярністю приблизно у третини (37 відсотків) учасників опитування, стільки ж респондентів обирають соціальні мережі. З друкованих ЗМІ інформацію отримує лише кожен п’ятий житель ЄС (21 відсоток).

Лише у двох країнах-членах Євросоюзу телебачення не є найпопулярнішим засобом отримання інформації. На Кіпрі та Мальті для цього найчастіше користуються соцмережами (70 відсотків опитаних). Також у цих країнах найслабші позиції друкованих ЗМІ: на Кіпрі їх читають лише 10 відсотків респондентів, на Мальті – 11 відсотків.У ФРН соцмережі дещо популярніші за паперові газети

У Німеччині дізнаватися про останні події з телевізора обирають дві третіх (66 відсотків) опитаних, по радіо – 42 відсотки. Третина мешканців ФРН (34 відсотки) дізнаються новини з інтернет-ЗМІ, 28 відсотків – із соцмереж, 24 відсотки – із паперових версій газет та журналів.

Найбільшою довірою в ЄС (у 48 відсотків опитаних) користується суспільно-правове радіо. У Німеччині цей показник вищий – 54 відсотки. Водночас у Польщі найбільше (41 відсоток) довіряють приватним медіакомпаніям, а в Угорщині – окремим людям та спільнотам у соціальних мережах, блогах, подкастах та на новинних платформах (28 відсотків).

Источник

Читати також:  Теща президента "Енергоатома" Котіна під час війни придбала будинок за 7 млн

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший