Це підлість по відношенню до українського народу: Зеленський не запроваджує санкцій проти своїх друзів із КВК Маслякових, які незаконно відвідують Крим (ВIДЕО)

Попри широке висвітлювання у медіа ініціативи про запровадження санкцій щодо російських шоуменів Маслякових до апарату РНБО з цим питанням ніхто не звертався.

Про це повідомила у фейсбуці автор та ведуча "Схем" Наталія Седлецька.

"Ми тут випадково з’ясували, що Україна досі не наклала санкції на Маслякових – російських шоуменів, які публічно підтримують Путіна та їздять з "КВК" гастролювати в Крим та зруйнований Росією Маріуполь. І це дивно – адже Кабмін двічі ініціював перед РНБО це питання у 2022 році", – зазначає журналістка.

Вона нагадує, що ця ініціатива уряду була широко висвітлена у медіа, а відповідні розпорядження про звернення до РНБО – були опубліковані на офіційному сайті Кабінету міністрів і легко гугляться.

"Тому журналістка "Схем" звернулась до РНБО із запитанням про долю двох звернень Кабміну із пропозицією санкціонувати Олександра Маслякова-старшого та молодшого. І ось апарат РНБО на запит "Схем" надав нам відповідь, з якої випливає, що… ніхто, включно з Кабміном, не звертався до них із такою ініціативою. Так і написали: "У разі надходження таких пропозицій вони будуть винесені на розгляд РНБО в установленому порядку". Що де поламалось??", – порушує питання Седлецька.

Вона також зазначила, що в Україні у Маслякових – висить декілька не закритих компаній, а серед співвласників – один український партнер – це телепродюсер Наум Баруля, давній соратник Зеленського, вони разом створювали шоу "Ліга Сміху" та низку комедійних сіткомів.

"Наум Баруля не зміг пояснити журналістам, чому досі не вийшов зі структури власності фірм Маслякових в Україні. "Схеми" також знайшли у нього громадянство Російської Федерації", – резюмує Седлецька.

Источник

Читати також:  Михайло Ткач: Злочини СБУ в розслідуванні Bihus.infо. Звернення до президента

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший