У суботу в Україні без опадів, приморозить

В наступні два дні синоптики прогнозують в Україні морозну погоду, у більшості областей без опадів.

Зокрема, 20 січня вночі в Україні, крім західної частини, вдень у південно-східних та північно-західних областях сніг (на південному сході вдень з дощем); на решті території без опадів. У південних та східних областях місцями ожеледь та налипання мокрого снігу. Температура у південних, східних областях та в Криму вночі та вдень від 2° морозу до 3° тепла; на решті території вночі 4-9° морозу, вдень 1-6° морозу, у західних областях близько 0°; в Карпатах вночі 11-16° морозу, вдень 3-8° морозу.

21 січня вночі у північних та західних, вдень у більшості центральних та північно-східних областях невеликий сніг; на решті території без опадів. Температура вночі 4-9° морозу, на північному сході до 15° морозу, вдень 1-6° морозу, у південній та західній частині від 3° морозу до 2° тепла. На дорогах країни ожеледиця.

У столичному регіоні в ніч на 20 січня сніг, вдень без опадів; 21 січня вночі невеликий сніг, вдень без опадів. На дорогах ожеледиця. Температура у Києві вночі 4-6° морозу, вдень 1-3° морозу. По області вночі 4-9° морозу, вдень 1-6° морозу.

В понеділок, 22 січня, в Україні, за прогнозами синоптиків, без опадів; температура вночі 5-11° морозу, вдень 0-6° морозу, в західних та південних областях від 2° морозу до 4° тепла.

 

23 січня в західних, вдень і у північних областях невеликий сніг; на решті території без опадів; температура вночі 2-8° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла, у південній частині та західних областях 0-6° тепла.

У Києві 22 січня без опадів; температура вночі 7-9° морозу, вдень 2-4° морозу. У ніч на 23 січня без опадів, вдень невеликий сніг; температура вночі 4-6° морозу, вдень близько 0°.

Читати також:  Почалась боротьба за відповідальний підхід до реклами азартних ігор

На Київщині 22 січня без опадів; температура вночі 6-11° морозу, вдень 1-6° морозу; 23 січня вночі без опадів, вдень невеликий сніг; температура вночі 3-8° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла.

Источник

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший