В Авдіївці критична ситуація, негайно потрібне підсилення боєздатними резервами – Бутусов

Наразі в Авдіївку потрібні боєздатні резерви, які зможуть ліквідувати прорив та посилити щільність оборони.

Про це у Facebook повідомив головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Критична ситуація в Авдіївці. Ворог зумів зачепитись за кілька будинків на околиці Авдіївки. Українське керівництво має негайно надати посилення (не накази триматись та крики, а реальне посилення). Зайшли кілька груп росіян без якихось масштабних штурмів – а просто зайшли, бо у тому місці просто не вистачає людей та технічних засобів для контролю усіх посадок та підходів", – йдеться в повідомленні.

Бутусов нагадав, що раніше писав про необхідність посилення Авдіївки людьми та озброєнням.

"І усім казав саме про такий сценарій. При тому рівні комплектності, який на тому напрямку є, дива не трапиться, і у ворога виникають шляхи проникнення скрізь бойові порядки. Верховний головнокомандувач Зеленський приїжджав і пообіцяв на зустрічі з солдатами вирішити проблеми та надати посилення. На жаль, навіть необхідний мінімум посилення не був виконаний.

Саме зараз в Авдіївку потрібні боєздатні резерви, які ліквідують прорив та в цілому посилять щільність оборони. Якщо це не зробити зараз, і росіяни зможуть справді серйозно зачепитись за міську забудову, то доведеться потім як в Бахмуті кидати у бій в десять разів більше сил, щоб якомога довше вести спротив у місті – але тоді втрати зростуть на порядок і буде вже пізно, занадто пізно.

І відповідальність за провал в Авдіївці буде повністю на Зеленському, який відвідав місто і гарантував спрямувати туди додаткові сили", – підсумував журналіст.

Источник

Читати також:  Бойко за 2022 рік задекларував мільйони рублів у росії та 78 гривень в українському банку, проте у виродка багата жінка

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший