В. о. керівника детективів БЕБ Ткачук став на бік злочинців з “тютюнової мафії”. Це людина Татарова

Детективи БЕБ заявляють про тиск та блокування слідчих дій на Львівській тютюновій фабриці в. о. керівника детективів Олександром Ткачуком.

Про це у Facebook повідомив журналіст Євген Плінський.

За його словами, він отримав від детективів БЕБ, які вже другу добу проводять надскладну операцію проти виробників нелегальних сигарет, прохання оприлюднити інформацію про тиск та вплив на слідчі дії.

"Детективи скаржаться, що в.о. керівника детективів БЕБ Олександр Ткачук активно та відверто блокує ефективні слідчі дії на Львівській тютюновій фабриці. Зокрема Ткачук намагається замʼяти та приховати знайдені в селах навколо ЛТФ 7 ліній по виробництву сигарет.

Знайдене обладнання зараз намагаються розібрати таким чином, щоб не було можливості провести експертизу, та довести що воно має відношення до продукції яку розповсюджує фабрика. БЕБ, напередодні, зробив всі необхідні контрольні закупівлі, як сигарет типу Duty Free, так і іншої продукції фабрики, але Ткачук намагається унеможливити доведення звʼязку цих ліній з Львівською тютюновою фабрикою", – пояснив журналіст.

Детективи, зазначив Плінський, кажуть, що Ткачук відверто грає в інтересах власників фабрики.

Журналіст звернувся до в.о. директора БЕБ Перхуна із проханням взяти ситуацію на контроль та унеможливити тиск Ткачука на детективів.

У БЕБ призначили ще одного довіреного «куратора» Татарова без необхідного стажу

БЕБ наразі знаходиться під повний контролем заступника глави ОП Андрія Єрмака.

 

На посаду керівника головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки призначили Олександра Ткачука, який є близьким до куратора «правоохоронного» напрямку в Офісі Президента Олега Татарова. Про це ZN.UA повідомив глава правління експертної організації StateWatch Олександр Лємєнов.

З огляду на біографію Ткачука, у нього недостатньо керівного професійного стажу, що є обовʼязковою кваліфікаційною вимогою, аби обіймати таку високу посаду.

Читати також:  Цивільна авіація агресора на межі колапсу через санкції - воєнна розвідка отримала доступ до закритих документів "росавіації"

Зазначимо, що StateWatch уже раніше публікував інформацію про «кумівські» призначення до БЕБ двох інших близьких до Татарова осіб: колишнього прокурора Віталія Гагача і ексглаву Головного слідчого упрааління Міністерства внутрішніх справ часів президента-втікача Януковича –  Миколу Чинчина.

Бюро економічної безпеки (БЕБ) – це орган виконавчої влади, на який покладається виявлення, припинення, розслідування та розкриття кримінальних правопорушень у сфері економіки. БЕБ нині перебуває під повний контролем заступника глави Офісу Президента Андрія Єрмака – Олега Татарова.

 

Джерело

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший