Вінницький обласний ТЦК нарешті очолив бойовий офіцер

Вінницький обласний ТЦК та СП очолив кавалер ордену Богдана Хмельницького трьох ступенів, бойовий офіцер – полковник Сергій Марценюк.

Про це повідомили в Фейсбуці Вінницького ТЦК та СП.

Зазначається, що Сергій Марценюк є уродженцем Вінницької області.

У 2004 році закінчив Сумський військовий інститут ракетних військ та артилерії. Пройшов шлях від командира взводу до командира бригади.

Із 2014 року виконував бойові завдання у зоні проведення АТО/ООС, де отримав поранення. Після реабілітації повернувся до виконання бойових завдань, наполегливо знищував ворога.

З початком повномасштабного вторгнення росіян в Україну очолив 26 артилерійську бригаду імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича оперативного командування «Північ». Під керівництвом полковника Марценюка бригада однією з перших серед артилерійських бригад була нагороджена почесною відзнакою «За мужність та відвагу».

"Роки служби українському народові на передових позиціях не минулись безслідно. Через загострення бойових поранень, полковнику Сергію Марценюку потрібно було перепрофілювання повсякденної діяльності", – йдеться в повідомленні.

У ТЦК та СП Сергія Марценюка характеризують як мудрого, досвідченого офіцера, який готовий продовжувати службу, має хист та бажання бути дотичним до загальної справи здобуття Перемоги, добре розуміється на потребах війська.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Володимир Зеленський заявив, що усіх обласних військкомів буде звільнено і призначено на їх місця офіцерів, які пройшли фронт.

Фото: Вінницький обласний ТЦК та СП, Фейсбук

Источник

Читати також:  Голова ВККС Роман Ігнатов подав у відставку

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший