Вірогідний агент спецслужб РФ Тишлек знов є заступником голови Нацполіції. Воно – приятель Татарова. Воно відмовилося проходити поліграф (ДОКУМЕНТ)

Фігурант журналістського розслідування щодо ймовірних зв’язків із Росією заступник голови Національної поліції України Дмитро Тишлек повернувся до виконання своїх обов’язків, так як проведе службове розслідування не виявило фактів, які б свідчили про наявність зв’язків Тишлека з будь-якими кримінальними авторитетами, в тому числі, згадуваними в журналістському розслідуванні. Також перевірка не виявила й інших підстав для звільнення Тишлека з посади.

Про це повідомили у Міністерстві внутрішніх справ у відповідь на запит Цензор.НЕТ.

У МВС повідомили, що заступник голови Національної поліції Тишлек був відсторонений від виконання службових обов’язків з 28 жовтня до 28 листопада на час проведення службового розслідування. 29 листопада Тишлек повернувся до виконання службових обов’язків. Одночасно з цим, Тишлеку змінено розподіл обов’язків та виключено координацію та спрямування діяльності підрозділів кримінальної поліції.

У МВС повідомили, що комісія, яка проводила службове розслідування не встановила "фактів, які б свідчили про наявність зв’язків Тишлека Д. П. з будь-якими кримінальними авторитетами, в тому числі, згадуваними в журналістському розслідуванні". Також у МВС зазначили, що у них немає підстав для перевірки Тишлека на поліграфі, а з власної ініціативи він такого бажання не висловлює.

"Водночас інформуємо, що висновок стосовно встановлення підстав для звільнення з посади Тишлека Д.П. можливо зробити після отримання результатів розгляду матеріалів службового розслідування у НАЗК та ДБР", – резюмували у МВС.

Раніше, як повідомляв Цензор.НЕТ, видання Bihus.Info оприлюднило розслідування про те, що дружина заступника голови Нацполіції Дмитра Тишлека станом на літо 2023 року не позбулася російського паспорта, а сам він користується нерухомістю та авто родини партнера ватажка ростовського кримінального угруповання.

Згідно з документом, який опинився у розпорядженні Цензор.НЕТ, у 2005 році дружина Тишлека Олександра Балакай просила видати їй новий паспорт громадянки РФ, що і було зроблено. Саме цей паспорт громадянки РФ, згідно з розслідуванням журналістів Bihus.info, досі залишається чинним. Крім того, за даними джерел, у 2015-2017 роках вона регулярно їздила до Росії та в окупований РФ Крим.

Читати також:  Буде ще одна війна: президент Венесуели Мадуро оголосив частину сусідньої Гаяни 24-м штатом країни

У відповідь, заступник голови Нацполіції Тишлек заявив, що ЗМІ "спотворили факти" в розслідуванні про російський паспорт його дружини. А також, що він збирається звертатися до ДБР щодо цієї ситуації.

Згодом міністр внутрішніх справ Ігор Клименко відсторонив від посади заступника голови Нацполіції Тишлека.

«Аргумент» На цю тему:

  • Юрій Бутусов: Гучне мовчання по справі Тишлека
  • Заступник голови Нацполіції: зв’язки з криміналітетом і теща-мільйонерка на яку записують багатства
  • Дружина заступника голови Нацполіції Тишлека використовувала паспорт рф для поїздок в росію та окупований Крим (ДОКУМЕНТ)
  • Бутусов: Єрмак і Татаров захищають пов’язаного з російською мафією Тишлека
  • Антикорупційна реформа не запрацює без реформи тотально корумпованої Нацполіції
  • Чому Департамент внутрішньої безпеки МВС треба розігнати
  • ДВБ МВС імітує роботу, спецперевірка – "фількіна грамота", але хто за це відповість?!

 

Источник

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший