Якщо Україна впаде, ми вимагатимемо собі Закарпаття, – лідер угорських ультраправих Тороцкоі

Лідер ультраправої партії Угорщини Mi Hazank Ласло Тороцкоі (НА ФОТО) заявив про претензії на українське Закарпаття у разі втрати Україною державності через війну.

Про це пише видання Index.

"Якщо державність України припинить своє існування в результаті війни, Mi Hazank претендуватиме на Закарпаття як єдина парламентська партія", – сказав Тороцкоі.

Зазначається, що скандальну заяву лідер ультраправих угорців зробив на річній партійній конференції у Будапешті 27 січня. Він також заявив, що тиск "міжнародних фінансистів" призвів до війни в Україні, а саме до війни, яка "зруйнує Європу і відправить економіку континенту на дно". За його словами, "Україну купив BlackRock", найбільший у світі інвестиційний фонд, який має у своєму розпорядженні понад 10 трильйонів доларів.

Водночас Тороцкоі зазначив, що його партія виступає за негайне припинення вогню в Україні, мир і переговори.

Під час партійної конференції 2023 року лідер Mi Hazank говорив, серед іншого, про необхідність запобігти початку нової світової війни, а також про те, що Україна була продана іноземним інвесторам. Він виступив проти вступу Фінляндії та Швеції до НАТО, оскільки вважав, що їхній вступ збільшить шанси на війну з Росією.

Фото з відкритих джерел

Источник

Читати також:  Мирослав Гай: Держава має змінити ситуацію на фронті

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший