Юрій Бутусов: Як радник офісу президента Милованов дискредитує украінських військових

"Тимофій Мілованов, радник офісу президента, написав пост, який дискредитує украінських військових. Офіс президента має вибачитись за цю брехню, допис має бути видалений.

Пан Мілованов, який був головою комісіі по відбору директора Бюро економічної безпеки і фактично сфальшував результати конкурса, написав, що украінські військові лякають своїми розмовами людей на заправці.

Допис прямо дискредитує захисників України.

Лякається військових тільки сам Тимофій, тому що розуміє – сказати так військові можуть не про суспільство та державу, а лише про Мілованова та таких як він, які сидячи у кріслах набивають кишені, просуваючи пройдисвітів на керівні посади, і роблять державу слабкою та вразливою до нападу ворога.

Бо ці військові з мінометом на пікапах – такі саме люди, частина суспільства, і своє ставлення до влади вони формують, дивлячись на стан справ у державі та на війні, і кожен з військових воює завдяки потужній підтримці громадянського суспільства.

Мілованов намагається дискредитувати у дописі військових, що нібито вони звинувачували геів. Це очевидна брехня – військові геїв не обговорюють, а ось назвати владу "п..рами", звичайно, могли. Але це не про людей з іншою статевою орієнтацію, а про ставлення до негідників у владі.

Так що не прикривайтесь геями, пане радник офісу президента, вас назвали іншим словом."

Юрій Бутусов, головний редактор видання Цензор.НЕТ

Вгорі: мерзотник Тимофій Милованов

Источник

Читати також:  У четвер в Україні хмарно, дощитиме в Карпатах та на півдні

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший