Юрій Бутусов: Зеленський розв’язав війну проти свободи слова та демократії в Україні

"Інформаційні провокації Офісу президента проти Юрія Ніколова, проти команди Bihus.Info реалізовані завдяки залученню державних органів. Керівники держави використали владу для боротьби з представниками громадянського суспільства, які контролюють владу та проводять антикорупційні розслідування.

На дверях квартири Ніколова невідомі розклеїли листівки "Ухилянт". Бо саме "ухилянтами" назвав Ніколов керівництво України на одному з нещодавніх ефірів, і мав для цього усі підстави, наводив аргументи, щодо ухилення владою від відповідальності у багатьох випадках. Як відомо, президент Зеленський у 2014-2015 роках чотири рази уникнув повісток про мобілізацію та не став на облік у військкомат, як того вимагав закон. Очевидно, що провокація біля квартири Ніколова пов’язана саме з образою самого Зеленського на слова Ніколова.

Тим більш обурливо, що президент Зеленський та Офіс президента не засудили провокації проти журналістів, і таким чином мовчазно схвалюють такі дії.

Це означає, що замість реагування на критику в медіа, президент Зеленський вирішив будь-якими засобами закрити рот та дискредитувати незалежних від влади журналістів.

Організатором провокацій проти журналістів народний депутат Безугла назвала пропагандиста Офісу президента Володимира Петрова, ведучого державного Телеканалу Рада та власника ютуб-каналу "Ісландія".

Петров визнавав свою активну роботу на режим Януковича, який так само організовував провокації проти журналістів. Згадаймо, що незаконне спостереження за журналістами було не тільки за Bihus.Info – за Януковича правоохоронці незаконно знімали особисте життя журналіста Віталія Портникова та злили відео в інтернет. Згадаймо, як під приводом порушення кримінальної справи правоохоронці під час Майдану здійснили напад на офіс Цензор.Нет та вкрали усе наше обладнання.

Тоді все це робилось руками МВС Захарченка, який виявився зрадником України та проживає зараз у Росії. Але поплічник Захарченка Олег Татаров зараз знов контролює МВС на високій посаді заступника голови Офісу президента. Татаров, без сумнівів, координує дії правоохоронців проти журналістів і зараз.

Читати також:  У суботу в Україні без опадів, приморозить

І Петров так само "мочить" журналістів за моделлю, яку він відпрацював за часів Януковича.

І голова Офісу президента Єрмак, помічник депутата Партії регіонів свого часу, і радник Офісу президента Михайло Подоляк, піарник Партії регіонів свого часу, також підтримують цей наступ на свободу слова.

Обслуга Януковича, яку Зеленський призначив на найвищі посади у державі, обіцяє президенту дискредитувати та залякати усіх незалежних від телемарафону журналістів.

Те саме вони робили для Януковича, сприяли захопленню влади проросійськими бандитами.

Тому закликаю Офіс президента припинити цю війну, яка дискредитує в усьому світі не журналістів, а владу та державу в цілому, і принести вибачення за ці зухвалі напади на свободу слова. Для вас це погано закінчиться, так само, як це закінчилось для попереднього клієнта…"

Автор: Юрій Бутусов, головний редактор видання Цензор.НЕТ

Источник

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший