Юрій Касьянов: Про хаймарси на дому

"Щодо ініціативи збирати дрони вдома. – Повна дурня.

І це навіть не закид у бік Федорова, який зі своєю "Армією дронів" зробив чимало для того, щоб дронів на війні стало більше. Але Михайло все ж таки айтішник, міністр, державний діяч, і проблема тільки в тому, що в нас немає іншого Федорова – безпілотника, конструктора дронів, пілота дронів, командира підрозділу дроноводів, який би посідав місце в уряді, у Міністерстві оборони, у Генштабі.

У нас скрізь керують галуззю дронів, командують підрозділами дронів люди, які нічогісінько в цьому не розуміють. Колишні десантники, колишні політики, колишні депутати, офігенні волонтери і просто бюрократи – фахівців із дронів серед керівників немає.

Жодного. Звідси і вся ця хрінь.

Тому замість того, щоб будувати заводи, навчати людей, закуповувати централізовано обладнання та комплектуючі, ми біжимо повторювати китайський досвід, виплавляти чавун на кожному селянському подвір’ї і збирати дрони на кожній міській кухні.

Тому наші дрони технологічно програють російським, не мають тепловізорів, не літають до москви, і їх ніколи не вистачає.

Тому що немає державної політики. Тому що немає розумних, обізнаних людей серед тих, хто командує. Зате в надлишку дилетантів, популістів, ідіотів і мародерів.

Михайлу Федорову варто було б звернути на це увагу.

Тоді й дрони будуть."

Автор: Юрій Касьянов, ЗСУ

(Джерело).

Источник

Читати також:  Нападники на квартиру Ніколова: Нас попросили приструнити "говірливого чоловіка", запевнили, що все "погоджено з СБУ" (ФОТО, ВIДЕО)

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший