Заступник Єрмака Шурма не захотів відповідати, коли його брат втік з України

Заступник керівника Офісу президента Ростислав Шурма не став відповідати на запитання, коли і за яких обставин його брат Олег залишив Україну.

Джерело: інтерв’ю Шурми "Економічної правди".

Пряма мова:

ЕП: Як правило, ми не дозволяємо собі лізти в особисте життя, але це швидше питання яке представляє суспільний інтерес, ніж особисте. Де зараз знаходиться ваш брат?

РШ: Саме зараз де він знаходиться, я не знаю, бо він доволі багато подорожує.

ЕП: Україні?

РШ: Наразі – не в Україні.

ЕП: Чи правда, що він виїхав до війни і досі не в’їхав?

РШ: Я думаю, що ми зараз з вами зупинимо інтерв’ю, тому що я думав, що у нас з вами спілкування на економічні теми, а ми вже 35 хвилин спілкуємося на предмет особистого життя.

ЕП: (В цей момент розмова припинялась, проте згодом Шурма вирішив таки продовжити інтерв’ю).

Нагадаємо: у серпні Bihus.Info повідомили, що сонячні станції під російською окупацією, співвласником яких є оточення заступника голови Офісу президента Ростислава Шурми, отримували оплату за "зеленим тарифом" до літа 2023 року, хоча, ймовірно, не мали зв’язку з об’єднаною енергосистемою України. До цього був начебто причетний Олег Шурма.

У жовтні 2023 року Служба безпеки України повідомила, що не бачить ознак кримінального правопорушення за статтею про колабораційну діяльність у діях посадовців компаній, пов’язаних з заступником голови ОП Ростиславом Шурмою, які отримували гроші за "зелену" енергетику, будучи в окупації.

На фото: Заступник Єрмака Ростислав Шурма "зачищає" "російську" частину своєї біографії. Це гидко

Источник

Читати також:  "Ви є справжніми героями для всіх нас!" - Предстоятель ПЦУ Епіфаній привітав українських військових

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший